Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Przyjaciółki": Zmagania z nałogiem

Trwają zdjęcia do 3. serii "Przyjaciółek", którą zobaczymy wiosną w Polsacie. W nowych odcinkach najpoważniejsze problemy czekają Ankę, która znów zacznie szukać pocieszenia w alkoholu.Reklama

W kolejnym sezonie Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) znajdą się bez życiowych partnerów. Paradoksalnie, zatwardziała do tej pory singielka Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna będzie w związku.

Anka po odkryciu, że mąż wciąż ją zdradza, postanowi się rozwieść. Przestanie oszukiwać samą siebie i wyrzuci niewiernego Pawła (Bartek Kasprzykowski) z domu.

Rozstanie się z godnością, ale niestety, w nowej sytuacji nie będzie umiała się odnaleźć. Zaskoczy ją fakt, że mężczyzna pokaże teraz swoje bezwzględne, nieznane jej do tej pory oblicze. Urażona męska duma popchnie go do nieczystych zagrań.

Nie mogąc poradzić sobie z problemami rodzinnymi, kobieta znów zajrzy do kieliszka i tym razem alkohol na dobre zagości w jej domu!

To wpędzi Ankę w kolejne tarapaty. Po jednej z awantur Julka (Nicole Bogdanowicz), najstarsza córka Strzeleckich, postanowi zamieszkać z ojcem. Kobieta straci więc jednocześnie i męża, i dziecko.

Można się tylko domyślać, że mąż-adwokat doskonale odnajdzie się w roli obrońcy swojej córeczki przed upadłą matką- alkoholiczką... Co ostatecznie stanie się ze Strzelecką?

AL

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Magdalena Stużyńska-Brauer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje