Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 6081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wróciły na plan! Ruszyły nagrania 17. sezonu

Prace nad kolejnymi odcinkami popularnego serialu rozpoczęły się w listopadzie. Na antenie Polsatu niedawno zakończył się 16. sezon uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”, ale fani nie mogą się już doczekać kontynuacji. Czwartkowe wieczory z Zuzą, Ingą, Patrycją i Anką to już tradycja! Finał wzbudził wielkie emocje i zostawił wiele znaków zapytania, ale... nie na długo! Aktorzy i ekipa wrócili już na plan zdjęciowy.

Wiosną 2021 roku poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Co przyniesie im przyszłość?

Reklama

Jedno jest pewne - życie potrafi zaskakiwać i wywracać wszystko do góry nogami, gdy najmniej tego się spodziewamy. Nie zabraknie więc niespodziewanych zwrotów akcji, trudnych decyzji, ale też uśmiechu. Mając bowiem tak wspaniałe przyjaciółki u swojego boku, można poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami i dostrzec słońce tam, gdzie wcześniej były tylko ciemne chmury.

Widzowie pokochali serial za to, że daje nadzieję na szczerą przyjaźń. Pokazuje, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość, a dzięki wsparciu bliskich można wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów i być jeszcze silniejszym niż wcześniej.

Czy Inga ułoży sobie życie z Maksem, a Anka wróci do Warszawy? Co czeka Patrycję, Zuzę i Dorotę?

W serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz wystąpią m.in.: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje