Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 4246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Oświadczyny i niespodziewana ciąża!

Anka i Paweł kupują kampera, którym mają zamiar ruszyć w podróż dookoła świata, a zaskoczona i zakochana Patrycja zgadza się zostać żoną Wiktora! Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdź!

Wiktor daje Patrycji bilet na samolot i proponuje wypad do Paryża. Nadchodzi dzień wylotu. Kochanka czeka na mecenasa. Niestety, ten się spóźnia i nie odbiera telefonów. Gdy oddzwania, odwołuje podróż...

Napięcie rośnie

Reklama

Inga znajduje w szufladzie perfumy. Jest przekonana, że to prezent od Roberta. Kiedy podekscytowana dziękuje narzeczonemu, dowiaduje się, że to nie on stoi za kupnem pachnidła. Wychodzi na to, że markowa woda toaletowa należy do... Hani.

Od słowa do słowa wywiązuje się kłótnia. Inga nie wytrzymuje i wychodzi z mieszkania. Frustrację wyładowuje na Jacku. Tymczasem po kolejnej sprzeczce z Robertem jej córka decyduje się przeprowadzić do ojca.

Miłosne dylematy

Zuza przyłapuje Marka z Iwoną. Zdenerwowana jedzie do warsztatu Jaśka. Po skończonej robocie mężczyzna zaprasza ją na wino. Nieoczekiwanie randkę przerywa telefon od Bożeny.

Nieoczekiwana wiadomość

Paweł przekonuje Ankę do realizacji marzeń. Idą do notariusza, by przygotować dokumenty sprzedaży domu.

Za uzyskane pieniądze chcą kupić kampera. Tuż przed wyjazdem Julka informuje ich, że jest w ciąży!

Wyjątkowy wieczór

Patrycja zgadza się rzucić pracę, by móc więcej czasu spędzać z rodziną. Zachwycony Wiktor zaprasza ukochaną na kolację, podczas której... prosi ją o rękę!

Reklama

Reklama

Reklama