Reklama

"Przyjaciółki": Odcinek 215. Patrycja wyląduje u terapeuty!

W odcinku 215. "Przyjaciółek" Paweł przejdzie zaskakującą transformację. Od tego momentu rodzinę zacznie stawiać na pierwszym miejscu. W tym samym czasie Patrycja zostanie zaciągnięta przez Wiktora do terapeuty. Mężczyzna będzie chciał jej udowodnić, że pracuje nad sobą.

"Przyjaciółki": Odcinek 215. Paweł zmienia swoje zachowanie

Po rozmowie z synem Paweł (Bartek Kasprzykowski) zrozumiał, jak wielką wartością jest jego rodzina. Swoje refleksje przekuwa na czyny, staje się dla Anki (Magdalena Stużyńska) prawdziwym wsparciem i czułym partnerem. Kobieta początkowo martwi się o męża, obawia się, że za jego niecodziennym zachowaniem coś się kryje.

Tymczasem Zuza (Anita Sokołowska) przyjmuje propozycję Błażeja (Mateusz Damięcki), decyduje się na wspólny wyjazd za miasto. Coraz pewniej czuje się w towarzystwie mężczyzny. Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że są obserwowani... Natomiast Inga (Małgorzata Socha) prosi przyjaciółki, by, pod jej nieobecność w kraju, spotkały się z Hanią(Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i wysądowały, w jakim jest stanie po rozstaniu z Maćkiem (Rafał Szatan). 

Dziewczyna okazuje się bardziej rezolutna niż myślały. Patrycja (Joanna Liszowska) jest ogromnym wsparciem dla Ewy (Katarzyna Ankudowicz), przed którą trudny czas rozwodu. Wiktor (Paweł Deląg) zabiera Patrycję do swojego terapeuty, by na własne uwierzyła, że pracuje nad sobą i chce się dla niej zmienić.

Reklama

"Przyjaciółki": Odcinek 215. Gdzie oglądać?

Nowy odcinek "Przyjaciółek" już dziś, 28 października, o 21:05 w Polsacie! Serial można oglądać w całości w serwisie PolsatGo!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Przyjaciółki"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje