Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5787
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": O powodach ich rozstania mówili wszyscy oprócz... nich samych!

Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z „Przyjaciółek”, dla tysięcy mężczyzn jest ucieleśnieniem ideału – kobietą, za którą poszliby nawet do piekła! Wśród szczęśliwców, którym udało się podbić serce pięknej aktorki, jest Robert Rozmus, czyli niezapomniany dyrektor Krupski z „Bulionerów”. Przez kilka lat byli nierozłączni...

Znajomi Joanny Liszowskiej i Roberta Rozmusa byli w szoku, gdy ci - w 2004 roku - po kilku latach życia w związku nagle się rozstali. Tworzyli wspaniałą parę, nie widzieli poza sobą świata i bardzo poważnie myśleli o ślubie. Tymczasem, zupełnie niespodziewanie, postanowili rozpocząć nowe życie - tyle, że każde z nich... osobno.

Reklama

Joanna Liszowska nigdy nie rozmawiała z dziennikarzami o swoim związku z Robertem. Twierdziła, że boi się zapeszyć.

- Zdarzyło się, że jakaś para opowiedziała o sobie, a kiedy artykuł ukazał się w gazecie, informacje w nim zawarte nie były już aktualne - żartowała przed laty w szczerym wywiadzie, ale pytana o Roberta, z którym była wówczas związana, odmówiła jakichkolwiek komentarzy. Aktor był od niej 16 lat starszy, ale różnica wieku nie miała dla nich znaczenia. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje