Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska powiedziała „tak” Kamilowi Kuli!

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z „Przyjaciółek”, i Kamil Kula, czyli Robert z „Singielki”, są już po ślubie! Aktorska para w minioną sobotę przysięgła sobie dozgonną miłość i wierność w zabytkowym kościółku we wsi Radoszki...


Reklama

31-letnia Marta Żmuda Trzebiatowska i młodszy od niej o 5 lat Kamil Kula poznali się dwa lata temu podczas prób do przedstawienia "Ciotka Karola" w stołecznym Teatrze Kwadrat.

Na scenie kierowanej przez Andrzeja Nejmana można ich też podziwiać w spektaklu "Przez park na bosaka", w którym grają... małżeństwo.

Informacja o tym, że łączy ich coś więcej niż tylko znajomość z pracy, ujrzała światło dzienne zaledwie kilka miesięcy temu, kiedy Marta i Kamil przyłapani zostali przez paparazzi na lotnisku, tuż przed wylotem na wyspę Kos. W Grecji spędzili swe pierwsze wspólne wakacje. Podobno pojechali na nie już jako narzeczeni...

Ani Marta, ani Kamil nigdy nie potwierdzili oficjalnie, że są razem. W sekrecie jednak - jak podaje jeden z portali - już od dawna planowali swój ślub.

W końcu, w sobotę 26 września, stanęli na ślubnym kobiercu! Uroczystość odbyła się w małym zabytkowym kościółku we wsi Radoszki położonej niedaleko Brodnicy. Aktorka ubrana była w suknię zaprojektowaną specjalnie na tę okazję przez jej przyjaciółkę, znaną kreatorkę mody Natalię Jaroszewską. Ceremonia, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17.15, trwała zaledwie 30 minut.

Po złożeniu małżeńskiej przysięgi państwo młodzi pojechali do jednego z hoteli w Brodnicy, gdzie w gronie najbliższych bawili się na swoim weselu do białego rana.

Podczas najważniejszych chwil w życiu Marcie i Kamilowi towarzyszyli przyjaciele z Teatru Kwadrat z dyrektorem Andrzejem Nejmanem na czele. Osobiście życzenia długich lat w szczęściu życzyli im też m.in. Paweł Małaszyński i Katarzyna Glinka.

Po raz pierwszy jako małżeństwo Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wystąpią razem w komedii "Przez park na bosaka" dokładnie tydzień po ślubie. W sobotę 3 października spektakl będzie grany w Filharmonii Częstochowskiej. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje