Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska ma marketingowe podejście do... czasu

- Staram się tak zarządzać swoim czasem, by mieć go na wszystkie ważne sfery życia - mówi Magdalena Stużyńska, czyli Anka Strzelecka z "Przyjaciółek". Aktorka żartuje, że ma do czasu podejście marketingowe!


Reklama


Magdalena Stużyńska doskonale wie, czego oczekuje od życia. Pracy, choć jest ona dla niej bardzo ważna, nie traktuje ze śmiertelną powagą, bo zdaje sobie sprawę, że dużo ważniejsza jest rodzina i po prostu... życie. Aktorka świadomie zrezygnowała z bywania na bankietach i imprezach, by w ten sposób "zaoszczędzić" trochę czasu i móc go poświęcić najbliższym.

- Przygotowanie się do wyjścia na imprezę zajmuje dużo czasu, potem cały wieczór spędza się poza domem... Ja wolę ten czas spędzić z dziećmi albo zrobić coś tylko dla siebie, na przykład obejrzeć film, przeczytać książkę - twierdzi serialowa Anka Strzelecka z "Przyjaciółek".

Magdalena Stużyńska już dawno przestała odkładać na później - jak mówi - inwestowanie w siebie.

- Uważam, że to ważne, by dbać o swój rozwój. A czas spędzany z dziećmi też jest inwestycją! Wielu z nas ma poczucie, że jesteśmy nieśmiertelni i mnóstwo spraw odkładamy na potem... Tylko że tego "potem" może nie być! - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Kiedy Magda była na początku swej zawodowej drogi, nie zdawała sobie sprawy, jak ważne jest, by mieć swój własny, hermetyczny, zamknięty świat tylko dla siebie. Często ulegała namowom dziennikarzy i opowiadała im podczas wywiadów o sprawach, o których nie powinna mówić...

- Godziłam się na to, ale później, czytając taki wywiad, miałam poczucie jakiegoś nadużycia, tego, że za dużo osób wie o mnie rzeczy, których nie chciałabym jednak zdradzać - wspomina.

Dopiero kiedy wyszła za mąż i została mamą, zrozumiała, że dla dobra najbliższych powinna chronić swą prywatność, że zamiast chodzić na imprezy, pozować do zdjęć na tzw. ściankach i zgadzać się na każdy zaproponowany jej wywiad, powinna spędzać czas z ukochanym i dziećmi.

Mam bardzo marketingowe podejście do czasu - mówi, dodając, że nauczyła się mądrze gospodarować każdą minutą...

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stużyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje