Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Ma przed sobą bardzo pracowite miesiące

Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Aktorka właśnie wróciła na plan serialu Telewizji Polsat, przygotowuje się do nagrania płyty, a w dodatku wiosną poprowadzi nowe show!


Reklama


O tym, by nagrać własną płytę Joanna Liszowska marzy już od dawna. Po tym, jak wygrała jedną z edycji programu "Jak oni śpiewają", wydała maxi singiel z piosenkami "Conga" i "To były piękne dni", ale krążek ten nie zaspokoił wszystkich jej ambicji jako wokalistki. Z powodu ślubu z biznesmenem Olą Serneke i przeprowadzki do Szwecji Joanna musiała odłożyć na pewien czas plany nagrania debiutanckiego albumu. Później dwukrotnie została mamą i znów nie miała czasu, by wejść do studia... Teraz jej marzenia odżyły na nowo, a myśl o karierze wokalnej znów nie daje jej spokoju.

Podczas Sylwestra z Polsatem Joanna Liszowska zaśpiewała jedną z piosenek, które znajdą się na jej płycie. Zachwyciła publiczność wykonaniem utworu "Your Love" i obiecała fanom, że wkrótce zaprezentuje swoje kolejne hity.

Nagranie płyty i praca na planie "Przyjaciółek" to nie jedyne zawodowe plany Joanny. Aktorka dostała właśnie propozycję poprowadzenia nowego show, które znajdzie się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat, a w którym polskie gwiazdy śpiewać będą światowe przeboje i przebierać się za ich oryginalnych wykonawców. Program ma pojawić się na antenie zamiast "Got To Dance", a Joanna Liszowska - zamiast roli jurorki, jaką miała w "Tylko taniec!" - tym razem będzie prowadzącą.

Joanna ma nadzieję, że obowiązki zawodowe nie przeszkodzą jej w byciu wspaniałą mamą i żoną. Rodzina jest dla niej przecież najważniejsza!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje