Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5530
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska jest już po rozwodzie!

Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", rozstała się z mężem. Ze szwedzkim biznesmenem Olą Serneke rozwiodła się już rok temu, o czym właśnie poinformowała w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych!

Kiedy 24 lipca 2010 roku Joanna Liszowska przysięgała przed ołtarzem dozgonną miłość i wierność szwedzkiemu milionerowi Oli Serneke, miała nadzieję, że spędzi u jego boku całe życie. Była pewna, że jej miłość do męża nigdy się nie wypali, a ich wspólnego szczęścia nie zniszczy żadna burza...

Reklama

Niestety, uczucie, jakie łączyło śliczną aktorkę i przystojnego milionera, przetrwało zaledwie osiem lat. Dziś Joanna Liszowska i Ola Serneke są już po rozwodzie, o czym aktorka poinformowała swych fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - napisała na Instagramie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje