Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Problemy z dziećmi

Awantury, musztra, niespodziewana wiadomość i dużo śmiechu - oto co czeka na widzów najnowszego odcinka "Przyjaciółek". Wszystkie problemy przyjaciółek krążyć będą wokół jednego tematu: potomstwo.

Awantura na basenie

Andrzej (Adam Krawczyk) na specjalną prośbę Hani w przeddzień urodzin córki nocuje w mieszkaniu Ingi (Małgorzata Socha). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest wściekła - do tego stopnia, że nie przychodzi na urodziny dziewczynki. Hania rozpacza. Boi się, że nieobecność Doroty oznacza kolejne rozstanie. Podczas spotkania na basenie Inga zarzuca Dorocie, że nie potrafi zapanować nad negatywnymi emocjami, co odbija się na jej dziecku. Doprowadzona do ostateczności popycha wystrojoną Dorotę prosto do basenu... Dorota dostanie szału!

Zuza musztruje dzieci Anki

Reklama

Zuza oferuje Ance swoją pomoc i postanawia zająć się jej dziećmi, podczas gdy przyjaciółka idzie na terapię. Staś i Franek dają Markiewicz porządnie w kość. Jednak nie tak łatwo ugiąć Panią Dyrektor. Także na dzieci Anki znajdzie sposób.

Kochanka Pawła spodziewa się dziecka?Anka daje się namówić na kawę przez Krzysztofa (Paweł Królikowski), mężczyznę, którego poznała podczas terapii grupowej. Podczas rozmowy Krzysztof zasypuje ją pytaniami o nałóg. Strzelecka jest oburzona. Uważa, że daleko jej do alkoholiczki. Po spotkaniu Anka jedzie do żłobka, w którym pracuje Ewa (Gabriela Oberbek). Śledzi kobietę. Widzi, że jak wchodzi do ginekologa. W jej głowie rodzą się niewesołe myśli. Czyżby Ewa była w ciąży?

Patrycja na łyżwach!Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) zostają zaproszeni na rodzinne spotkanie do kuzynki Michała, która niedawno urodziła synka. Kochan nie radzi sobie z tą sytuacją. Konieczność oglądania szczęśliwej, świeżo upieczonej matki budzi w niej frustrację. Widząc, w jakim stanie jest Patrycja, Michał w ostatniej chwili postanawia jednak nie składać wizyty. Para ucieknie sprzed drzwi, co z oddalenia obserwują zszokowani rodzice Michała. Para odjeżdża z uśmiechem na ustach, bo alternatywna wersja spędzenie tego czasu będzie świetną zabawą!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje