Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5310
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niestrawność, nudności czy...

W związku Ingi (Małgorzata Socha) i Piotra (Mariusz Zaniewski) coraz więcej pojawia się punktów zapalnych. Jednym i niezmiennym jest... Rafał (Michał Rolnicki). W dniu ślubu przyjaciółki Gruszewska pokłóci się z ukochanym, a powodem sprzeczki będzie właśnie Rafał. Jak zakończy się ostra wymiana zdań?


Reklama


Inga przybywa na ślub Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) w towarzystwie Piotra i dziewczynek. Obok samochodu Piotra parkuje Rafał - on także został zaproszony na ślub.

Inga wita się z przyjacielem. Rozmowa nie klei się. Rafał wciąż nie może pogodzić się, że Inga nie wybrała jego... Piotr jest wściekły. Irytuje go obecność Rafała, a także zachowanie Ingi wobec weterynarza. Ma jej za złe, że stale próbuje podtrzymać kontakt z Rafałem.

Między Ingą a Piotrem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Inga jest zdziwiona tonem Piotra - po raz pierwszy mówi do niej tak ostro i stanowczo. Piotr w złości wychodzi z pokoju.

Inga jest niepocieszona. Nie tak wyobrażała sobie ten wyjątkowy dzień. Ponadto nie czuje się najlepiej. Od rana mdli ją. Jest przekonana, że to niestrawność. Ale czy na pewno?

AKTUALIZACJA: Jak donosi producent serialu, scenariusz ostatniego odcinka został zmodyfikowany! - W wersji realizacyjnej zaszły spore zmiany i sceny z Małgorzatą Sochą, czyli serialową Ingą, zostały napisane na nowo - powiedziała nam Róża Adamcio z Akson Studio. Tylko u nas możecie przeczytać, co tak naprawdę wydarzy się w finale!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama