Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Courteney Cox kochała być... gruba!

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, a jego wierni fani potrafią nawet obudzeni w środku nocy opowiedzieć, co się wydarzyło w konkretnym odcinku i cytować z pamięci całe dialogi. Tego samego nie można powiedzieć o Courteney Cox, która grała w tym serialu przez 10 lat. W rozmowie z Ellen DeGeneres aktorka wyznała, że w czasie kwarantanny ogląda "Przyjaciół", bo nie pamięta, co się tam działo. Zdradziła też, który odcinek lubi najbardziej.

Courteney Cox rozmawiała z Ellen DeGeneres podczas relacji na Instagramie, którą prowadziła słynna dziennikarka. A że aktorka już wcześniej chwaliła się publicznie, że w czasie kwarantanny urządza sobie maratony z "Przyjaciółmi", Ellen postanowiła podrążyć ten wątek.

Cox zdradziła wtedy, że do oglądania serialu, w którym grała Monicę Geller, skłoniły ją pytania i propozycje fanów tej produkcji.

Reklama

"Chodzi o to, że mnóstwo ludzi mówi: 'Zagrajmy w grę albo zróbmy quiz, zobaczymy, jaką postać znasz najlepiej'. A ja naprawdę nie pamiętam! Pamiętam oczywiście ludzi i co kręciliśmy, ale moja pamięć nie jest najlepsza, jeśli chodzi o dobre czasy, obawiam się, że pamiętam tylko ból" - wyznała gwiazda.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje