Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Aniston i Schwimmer rozbawili fanów do łez! Ponad milion polubień

Najnowsza wymiana zdań między Jennifer Aniston i Davidem Schwimmerem (gwiazdami kultowego już serialu "Przyjaciele") w mediach społecznościowych rozbawiła do łez ich fanów. O co chodziło i z czego postanowił zażartować serialowy Ross?

Zacznijmy od tego, że na jednej z najnowszych fotek, jakie zamieściła na Instagramie Jennifer Aniston, aktorka pozuje pod prysznicem. Zdjęcie, będące zapewne być częścią promocji nowego produktu jej firmy kosmetycznej opatrzyła podpisem: "Coś nadchodzi".

Na tę informację postanowił odpowiedzieć David Schwimmer, czyli serialowy partner Aniston. Przez 10 lat aktorzy grali parę w bijących rekordy popularności "Przyjaciołach".

David Schwimmer zapozował pod prysznicem, jednak nie tak elegancko, jak jego przyjaciółka. Na zdjęciu, które zamieścił na swoim koncie, aktor stoi pod prysznicem z pianą w oczach i na całej twarzy. Nawiązując do zdjęcia Aniston odpowiada na jej zapowiedź pisząc: "Mam nadzieję, że ręcznik".

Reklama

"Przyjaciele": Kultowy serial

Nadawany w latach 1994-2004 serial "Przyjaciele" opowiada o perypetiach szóstki przyjaciół z Nowego Jorku: Rachel, Moniki, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa. Serial po dziś dzień cieszy się popularnością widzów.

Zobacz też:

"Opowieść podręcznej": Piąty sezon od 15 września na HBO Max

"Ród smoka": Nowa czołówka serialu HBO! Poznajecie motyw muzyczny?
"The Last of Us": Zapowiedź serialu! Ellie i Joel na pierwszym materiale wideo

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy