Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1029
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Matthew Perry znowu ma kłopoty. Mocne oskarżenia

Od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" minęło już ponad 15 lat, to nadal jest to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Część obsady kultowej produkcji nadal jest na szczycie. Jednak niektórzy nie poradzili sobie ze sławą. Matthew Perry gości na okładkach gazet głównie za sprawą problemów w prywatnym życiu.

Duża i nagła popularność przytłoczyła aktora do tego stopnia, że szybko wpadł w alkoholizm. Choć próbował swoich sił w wielu innych produkcjach, żadna z nich nie przyniosła tak spektakularnego sukcesu.

Reklama

Zdjęcia zniszczonego życiem aktora co jakiś czas obiegały internet. Pod koniec 2019 roku aktor znowu znalazł się w centrum zainteresowania, a w sieci pojawiły się jego zdjęcia, prawdopodobnie zrobione podczas randki z nieznaną kobietą. Matthew Perry został przyłapany w opłakanym stanie... 

Miał rozczochrane włosy, niechlujny ubiór i kilkudniowy zarost. Z kolei latem świat obiegły wykonane z ukrycia, napawające niepokojem, zdjęcia gwiazdora, na których wygląda na mocno zaniedbanego, wyniszczonego nałogami człowieka. Zagraniczne media sugerowały wówczas, że gwiazdora znowu dopadły problemy i stoczył się na samo dno!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje