Przyjaciele Friends

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matthew Perry: Gwiazdor "Przyjaciół" wydaje książkę. Co napisał o ekipie z planu?

Matthew Perry napisał autobiograficzną książkę, która ukaże się na amerykańskim rynku 1 listopada tego roku. Opisuje w niej swoje wzloty i upadki oraz ujawnia szczegóły z życia prywatnego. Czy zdradzi jakieś tajemnice z planu serialu "Przyjaciele", którego był gwiazdą?

Gwiazdor "Przyjaciół" wydaje książkę. Co ujawni Matthew Perry?

Książka będzie nosić tytuł "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" ("Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz"). W lutym na swoim Instargamie aktor pokazał okładkę publikacji.

"Tyle o mnie napisano. Pomyślałem, że nadszedł czas, aby w końcu ludzie usłyszeli coś ode mnie. Wzloty były wysokie, a upadki niskie. Ale przeżyłem, aby opowiedzieć tę historię, chociaż czasami wydawało mi się, że tego nie zrobię. I to wszystko jest tutaj" - napisał Matthew Perry na Instagramie pod zdjęciem okładki swojej autobiografii.

Reklama

Teraz fani "Przyjaciół" zastanawiają się, czy filmowy Chandler Bing zdradzi w książce jakieś tajemnice z planu kultowego serialu.

Australijski magazyn "New Idea", utrzymuje, że Perry w książce ujawnia, że chciał odbić Courteney Cox (serialowa Monica Geller) jej ówczesnemu mężowi, aktorowi Davidowi Arquette. Jennifer Aniston (Rachel Green) została ponoć opisana jako neurotyczka, mająca obsesję diety.

Matthew Perry: Problemy nie tylko z alkoholem

Perry zapisał się w historii popkultury dzięki roli Chandlera w serialu "Przyjaciele". Wystąpił we wszystkich 10 sezonach tej produkcji, w latach 1994-2004.

Aktor zagrał również w kilku filmach kinowych, m.in. "Kto pierwszy, ten lepszy", "Polubić czy poślubić", "Jak ugryźć 10 milionów". W ubiegłym roku pojawił się też w odcinku specjalnym "Przyjaciół", zrealizowanym przez HBO. Widzów zaniepokoiło to, że w tym widowisku Perry miał spowolnioną mowę i ograniczoną mimikę twarzy. Pojawiły się spekulacje, że mógł przejść udar.

Nie jest tajemnicą, że aktor latami zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i leków przeciwbólowych. Być może to nałogi są właśnie tą "wielką straszną rzeczą", o której wspomina w tytule autobiografii.

Książka "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" zadebiutuje w USA 1 listopada 2022 roku. W Polsce autobiografię ukaże się (data nie jest jeszcze znana) nakładem wydawnictwa W.A.B.

Czytaj również:

"Przyjaciele": Czym Jennifer Aniston zajadała się na planie?

Courteney Cox chodziła na terapię, by poradzić sobie z utratą popularności

"Przyjaciele": Chiny cenzurują serial! Wszystko przez wątek lesbijski

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele | Matthew Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy