Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matthew Perry: Autobiografia gwiazdy "Przyjaciół" ukaże się po polsku

Polscy fani serialu "Przyjaciele", w którym przez lata brylował Matthew Perry, nie będą musieli długo czekać na premierę polskojęzycznej wersji jego autobiografii. Grupa Wydawnicza Foksal poinformowała, że książka "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" ukaże się 9 listopada nakładem Wydawnictwa W.A.B. Anglojęzyczna wersja będzie natomiast miała premierę 1 listopada.

Pod koniec października 2021 r. Matthew Perry zdradził, że za rok na rynku wydawniczym zadebiutuje jego autobiografia. Słowa dotrzymał. "Cześć, mam na imię Matthew, chociaż być może znacie mnie pod innym imieniem. Przyjaciele mówią na mnie Matty. Powinienem już nie żyć" - tak zaczynają się wspomnienia Perry’ego pt. "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz", które od 1 listopada będą dostępne w wersji anglojęzycznej, a od 9 listopada - polskiej.

Reklama

"Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" trafi do księgarń 9 listopada

Wstęp do książki napisała koleżanka z planu "Przyjaciół", Lisa Kudrow. Później natomiast 53-letni Matthew Perry, zabiera nas, jak ujął to polski wydawca "w podróż przez swoje życie: od dziecięcych marzeń, poprzez sławę i uzależnienia, aż do powrotu do zdrowia po otarciu się o śmierć". To opowieść, na którą czekali fani serialu. To również "dłoń wyciągnięta do każdego, kto zmaga się z uzależnieniami".

Po tym, jak zdjęcia do "Przyjaciół" dobiegły końca w 2004 r., o odtwórcy roli Chandlera Binga głośno było przede wszystkim ze względu na jego problemy z alkoholem i niepokojący, zaniedbany wygląd. Za każdym razem, gdy publikowano w mediach zrobione mu z ukrycia przez paparazzich zdjęcia, fani martwili się o stan zdrowia aktora i podejrzewali, że wrócił do jakiegoś z nałogów. Serialowy Chandler Bing latami zmagał się z bowiem nie tylko z uzależnieniem od alkoholu ale i leków przeciwbólowych.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy