Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dojdzie do pojednania?

Jennifer Aniston i Angelina Jolie raczej nie zostaną przyjaciółkami, ale jest szansa na poprawę stosunków pomiędzy aktorkami. Aniston pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę i wysłała Jolie kwiaty z gratulacjami z okazji jej reżyserskiego debiutu.

Jennifer Aniston jest naprawdę zakochana! Związek z aktorem Justinem Therouxem, którego poznała na planie filmu "Raj na ziemi", całkowicie ją odmienił.

Reklama

Była żona Brada Pitta postanowiła zakończyć wieloletni konflikt z jego obecną partnerką i matką dzieci aktora. Wysłała więc Angelinie Jolie pokojową ofertę.

Po części przyczynił się do tego Pitt, przesyłając Jennifer kopię reżyserskiego debiutu Angeliny - "The Land Of Blood And Honey".

W odpowiedzi Aniston przekazała jej kwiaty z załączonym liścikiem, w którym pogratulowała sukcesu dawnej rywalce. Zdaniem aktorki to naprawdę wspaniały i pięknie wyreżyserowany melodramat wojenny.

Panie nie darzyły się zbytnią sympatia, odkąd Brad rozwiódł się z gwiazdą serialu "Przyjaciele" dla Jolie, którą poznał na planie filmu "Mr. & Mrs. Smith". Para jest ze sobą związana od 2005 roku.


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Angelina Jolie | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje