Przyjaciele Friends

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ana de Armas: Nauczyłam się angielskiego, oglądając serial "Przyjaciele"

Błyskawicznie rozwija się kariera Any de Armas, która w tym roku była nominowana do Oscara za rolę w filmie "Blondynka". Pochodząca z Kuby aktorka sprawdza się zarówno w poważnym, jak i rozrywkowym kinie. W miniony weekend gwiazda poprowadziła odcinek popularnego show komediowego "Saturday Night Live", w którym zdradziła, że języka angielskiego uczyła się z kultowego serialu "Przyjaciele".

Dla Any de Armas prowadzenie "Saturday Night Live" było debiutem w tej roli. Z widzami przywitała się w języku hiszpańskim. "Dziękuję. Za mną niewiarygodny rok i bardzo się cieszę, że mogę poprowadzić ten program" - powiedziała w ojczystym języku. Zaraz potem zapewniłą, że zna angielski. "Mówię po angielsku. Nie mówiłam jednak w tym języku, gdy po raz pierwszy przyjechałam do Stanów. Urodziłam się na Kubie. Przyjechałam do Ameryki, mając 26 lat. Angielskiego uczyłam się w ten sam sposób, co wszyscy, którzy tu przyjeżdżają - oglądając serial 'Przyjaciele'. Kto by przypuszczał, że najlepszym nauczycielem angielskiego będzie Chandler Bing" - zdradziła de Armas.

Reklama

Nieznajomość języka nie ułatwiła de Armas początków w branży aktorskiej. "Nie zawsze rozumiałam, co muszę powiedzieć. Poznałam faceta, który prowadził zajęcia aktorskie. Zdecydowanie był to oszust. Miałam do przeczytania rolę, w której padło zdanie: 'I beg your pardon' ("Słucham?/Przepraszam?", dosłownie "Błagam o wybaczenie"). Nigdy nie słyszałam takiego wyrażenia, więc byłam przekonana, że moja postać dosłownie błaga o coś" - opowiedziała aktorka. Przy okazji pochwaliła się też, że za trzy tygodnie już oficjalnie otrzyma amerykańskie obywatelstwo.

Ana De Armas: Robert De Niro odwiedził jej ojca na Kubie

Jak zapewniła Ana de Armas, od początku pobytu w Stanach spotykała się z życzliwością innych. W tym wielkiego aktora, Roberta De Niro. "Kiedy kręciłam swój pierwszy amerykański film zatytułowany 'Kamienne pięści', pracowałam z Robertem De Niro. Pewnego dnia powiedział mi, że wkrótce wybiera się na Kubę i na miejscu przywita się z moją rodziną. Poprosił mnie o numer telefonu do nich. Kompletnie o tym zapomniałam, aż tu pewnego dnia dzwoni do mnie tata. Jest podekscytowany. Pytam go, co się stało. Odpowiedział, że w pracy odwiedził go właśnie Robert De Niro" - opowiedziała gwiazda "Blondynki".

Od 21 kwietnia Anę de Armas będzie można zobaczyć w komedii sensacyjnej platformy Apple TV+ "Randka, bez odbioru", gdzie zagrała u boku Chrisa Evansa. Aktorka skończyła też zdjęcia do spin-offu "Johna Wicka", filmu "Ballerina".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy