Reklama

24

Przez 24 godziny

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 70
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdjęcia wstrzymane

Wytwórnia Fox wytrzymała na 18 dni produkcję serialu "24 godziny". Wolne dni daje autorom na dopracowanie scenariuszy kolejnych odcinków.

Ostatni klaps padnie 15 września, po skończeniu prac nad 18. odcinkiem. Aktorzy pojawią się na planie ponownie 9 października.

Reklama

Pomysł na chwilową przerwę w kręceniu serialu wyszedł ze strony jego producenta - Howarda Gordona, który nie był zadowolony z ostatnio zaprezentowanych mu scenariuszy kolejnych odcinków.

Przerwa nie wpłynie na emisję siódmego sezonu "24", która jest planowana na styczeń 2009.

Rozpoczęcie zdjęć do tego sezonu było już kilkakrotnie przekładane w trakcie mijającego lata, właśnie z powodu nieustannych poprawek nanoszonych na scenariusz. Zdjęcia pierwszy raz zostały przerwane jeszcze w na początku grudnia zeszłego roku po skończeniu ósmego odcinka. Na zielone światło ekipa serialu czekała prawie pięć miesięcy z powodu strajku scenarzystów. To właśnie z tego powodu Fox zdecydował się przełożyć premierę nowego sezonu na 2009 rok.

W kwietniu na nowo rozpoczęto prace nad serialem, jak widać była potrzebna jednak kolejna przerwa. Miejmy nadzieję, że problemy z napisaniem scenariuszy nie zapowiadają słabego sezonu "24".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje