Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spoiler! Niefortunne zaręczyny, zawał i chirurg plastyczny

Ledwo Anka (Magdalena Kumorek) zdąży pogodzić się z myślą, że odzyskała ojca, Cezary (Tomasz Stockinger) dostanie zawału i pożegna się z życiem. A co u innych bohaterów? Zdradzamy, że 10. odcinek "Przepisu na życie" (emisja w niedzielę 8 maja) będzie obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń.

Anka i Maciek: Prezent od architekta

Reklama

Maciek (Lesław Żurek) postanowi w ramach prezentu zrobić remont mieszkania Anki i przystosować je dla dziecka. Pomoc przy ciężkich robotach zadeklaruje Długi (Rafał Rutkowski) oraz wszyscy przyjaciele Ireny (Dorota Kolak). Anka będzie mile zaskoczona, gdy w dzień remontu w jej mieszkaniu tłumnie stawią się pomocnicy, łącznie z Jerzym (Borys Szyc) i Aldoną (Izabela Kapiasova). Niestety, radość Anki zmąci wiadomość o zawale jej ojca Cezarego...

Pola: wszystko dla Klemensa

Po nieudanym koncercie Pola (Edyta Olszówka) postanowi przetestować jeszcze jeden sposób na Klemensa (Dawid Zawadzki). Stwierdzi, że musi zmienić nie tylko swoje życie, ale i siebie. W tym celu uda się do chirurga plastycznego (Adam Krawczyk). Czy zdecyduje się na operację plastyczną? Okaże się to zbyteczne, bo Klemens już i tak stracił głowę dla Poli. Oj, będzie gorąco między nimi. I bardzo namiętnie!

Beata i Andrzej: Pechowe oświadczyny

Andrzej (Piotr Adamczyk) kupi pierścionek zaręczynowy i postanowi zaprosić Beatę (Maja Ostaszewska) na romantyczną kolację do najlepszej w restauracji w mieście, czyli do Imbiru. Oczywiście zrobi to nie wiedząc, że pracuje tam Anka! Dojdzie do żenującej konfrontacji. Los sprawi, że dokładnie w chwili, gdy Zawadzki zacznie oświadczać się kochance, zobaczy ich jego była żona! Natychmiast ruszy w ich stronę i urządzi obojgu karczemną awanturę. Beata Darmięta wścieknie się i zerwie z Zawadzkim. Jego rzeczy wystawi za drzwi... Andrzej spędzi noc na klatce schodowej w nadziei, że Beata się nad nim zlituje i mu wybaczy. Czy się nie przeliczy?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje