Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Magdalena Kumorek relaksuje się... z łopatą w dłoni!

Aktorka ma swój sposób na odreagowanie stresów. Przyznacie sami, że zaskakujący!Magda Kumorek zasłynęła rolą w serialu "Samo życie". Potem przepadła:

Reklama

- Świadomie zdecydowałam przeprowadzić się do Wrocławia i odciąć się na moment od medialnego szumu. Było mi to potrzebne, żeby popracować nad swoim warsztatem aktorskim w teatrze i zastanowić się, jak i z kim chciałabym pracować - wyznała aktorka w wywiadzie dla miesięcznika "Olivia".

Okazuje się jednak, że choć gwiazda nie pracowała wtedy w telewizji, prowadziła bardzo intensywne życie zawodowe:

- Przez cały czas pracowałam, z krótką przerwą na urodzenie syna. Brałam udział w różnych konkursach, grałam w teatrze. Nie było mnie tylko przez jakiś czas w telewizji - zaznacza.

Od kilku lat Magda Kumorek znów jest na fali. A wszystko dzięki serialowi "Przepis na życie", który podbił serca widzów. Ale teraz Magda już nie zniknie tak szybko z telewizji, jak przed laty, po sukcesie "Samego życia". Gwiazda znalazła bowiem sprawdzone sposoby na stres!

- Tak i lubię to. Po intensywnej pracy na planie czy w teatrze uspokaja mnie składanie ubranek moich dzieciaków czy przekopanie ogródka - zdradza aktorka.

Jak na kruchą i delikatną kobietkę sposób dość niekonwencjonalny. Ale najważniejsze, że działa, a Magda Kumorek nie ucieka już przed popularnością!

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | Magdalena Kumorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje