Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przepis na życie": Dominika Gwit schudła 30 kg!

Dominika Gwit, znana serialowym widzom z roli "Grubej" w "Przepisie na życie" jest w trakcie ekstremalnej metamorfozy. Zrzuciła już prawie 30 kg i zapowiada, że to jeszcze nie koniec!


Reklama


W odchudzaniu aktorce pomaga dietetyk i trener, Konrad Gaca. Co było pierwszym krokiem, który zmotywował Dominikę do dalszych działań?

- Ja wiem, co to znaczy otyłość. Dlatego, że z otyłości się nie da wyleczyć, ją można tylko okiełznać. Ja całe życie jestem otyła i z tą otyłością walczę. W pewnym momencie poczułam, że jeżeli teraz nie zrobię nic ze sobą, to za 5, 10 lat będę miała duże problemy zdrowotne. Stwierdziłam, że wezmę się za siebie, bo im człowiek jest młodszy tym szybciej i łatwiej to idzie i dzisiaj wiem, że to, że przyszłam do Konrada Gacy było najlepszą decyzją w moim życiu! - mówi uradowana. 

A jak wyglądają efekty odchudzania?

- Cztery rozmiary mniej i jeszcze mam nadzieję, że jeszcze ze trzy spadną! W spodniach, które miałam na początku już nie mogę chodzić, bo spadają. Nawet pasek nie pomaga! Cztery rozmiary to sporo! - chwali się wynikami odchudzania. - Całej garderoby jeszcze nie wymieniłam, bo jeszcze będę chudła - zapowiada.

Gwit dla wielu stała się wzorem do naśladowania. Teraz aktorka wspiera i dopinguje innych w walce o wymarzoną sylwetkę.

"Często pytacie, jak mi się udało. Otóż, udało mi się schudnąć już prawie 30 kg, dzięki wytrwałości, systematyczności i silnej woli, czyli dzięki ciągłej i nieustającej walce z największym przeciwnikiem - samą sobą. Jeszcze raz powtarzam, że trening jest tak samo ważny jak dieta. Dieta musi być zbilansowana i składać się z białek, węglowodanów i tłuszczy. Najlepiej wybrać się do specjalisty,a jeśli nie jest to możliwe, warto choć poczytać o mądrym odchudzaniu. Za wszystkich Was trzymam kciuki i gorąco Was pozdrawiam" - pisze Dominika na swoim facebookowym profilu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przepis na życie | Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje