Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Klaudia Halejcio w nowym wydaniu!

Klaudia Halejcio zdecydowała się na fryzjerska metamorfozę. Efektami podzieliła się w sieci, a na Instagramie zapytała fanów obecnie obserwuje ją ponad 355 tysięcy internatuów - która fryzura bardziej im się podoba. Jakie jest Wasze zdanie?

Klaudia Halejcio to aktorka, która swoją karierę zaczynała jako kilkulatka. Serca widzów skradła m.in.  rolą Andżeliki w serialu "Złotopolscy". W pamięci odbiorców mocno zapisała się również poprzez swój udział w "Tańcu z Gwiazdami", a wszystko za sprawą uczucia, jakie połączyło piękną aktorkę i przystojnego tancerza - Tomasza Barańskiego. 

Reklama

Ich związek szybko jednak się zakończył, a obecnie - według informacji krążących od pewnego czasu w mediach - gwiazda znów jest szczęśliwie zakochana. Szczegóły na temat tej relacji na razie nie są znane, ponieważ sama Halejcio niezwykle ceni sobie prywatność. 

Na szczęście na jej instagramowym profilu fani znajdą wiele profesjonalnych i niejednokrotnie zabawnych miniprodukcji. Gwiazda już nie raz udowodniła, że charakteryzuje ją poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Ostatnio postanowiła jednak zmienić swój wizerunek i zdecydowanie przedłużyć włosy.

Klaudia Halejcio od lat rozpieszcza swoich fanów. Chętnie i regularnie publikuje w mediach społecznościowych domowe produkcje z jej udziałem. Aktorka świetnie odnajduje się w roli influencerki, a na profilu na Instagramie często pokazuje się w rozmaitych, niejednokrotnie zaskakujących odsłonach. 

Tym razem zdecydowała się na metamorfozę i postanowiła przedłużyć swoje włosy. Halejcio, która przyzwyczaiła fanów do fryzury średniej długości do ramion, opublikowała nagranie, na którym możemy zobaczyć ją przed i po przemianie!

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje