Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anka? Nie znam tej pani!

Jerzy (Borys Szyc) nadal przebywa w szpitalu. Poważny uraz głowy spowodował utratę pamięci krótkotrwałej. Knappe nie pamięta niczego sprzed wypadku. Czy Ance (Magda Kumorek) uda się odzyskać ukochanego?

Elka (Magdalena Popławska), była żona Jerzego wykorzystuje sytuację, jednak Anka nie zamierza wycofać się z życia ukochanego. W Kardamonie Anka narzuca duże tempo pracy, co zostaje dobrze przyjęte przez zespół Jerzego. Widać, że jest lubiana i szanowana przez współpracowników, co ewidentnie nie podoba się Mateo (Tomasz Karolak).

Reklama

Do lokalu niespodziewanie przychodzi Antonie (Michał Żurawski). Jego bezczelne zachowanie wyprowadza ją z równowagi. Anka nie umie pohamować złości i...

Beata (Maja Ostaszewska) otrzymuje ciekawą propozycję, zostaje zaproszona do wzięcia udziału w filmie dokumentalnym dotykającym tematu przemocy wobec kobiet.

Pola (Edyta Olszówka) składa w pracy wymówienia i zaskakuje Tadeusza (Bartek Świderski) swoim nowym pomysłem na życie.

Aldona (Izabela Kapiasová), Żyleta (Hacen Sahraoui) i Długi (Rafał Rutkowski) niespodziewanie pojawiają się w mieszkaniu Anki. Ich propozycja szokuje, a jednocześnie niezmiernie cieszy przyszłą restauratorkę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje