Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To będzie prawdziwy hit!

Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", przygotowuje się do roli Rity w kultowej sztuce Willy Russella "Edukacja Rity". Zagra ją w Teatrze 6. Piętro.

W Teatrze 6. Piętro trwają przygotowania do premiery "Edukacji Rity". W rolę ambitnej fryzjerki pragnącej odmienić swoje życie wcieli się Małgorzata Socha, a partnerować jej będzie sam Piotr Fronczewski, czyli Jacek Kwiatkowski z "Rodziny zastępczej", który zagra profesora-alkoholika.

Reklama

"Edukacja Rity" to już druga premiera Teatru 6. Piętro z udziałem Sochy. Pierwsza - "Zagraj to jeszcze raz, Sam" - cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród widzów, którzy po bilety na spektakle ustawiają się w długich kolejkach.

"Edukacja Rity" ma wielkie szanse, by powtórzyć ten sukces! Premiera odbędzie się 8 października 2011 roku.

Tymczasem Małgorzata Socha intensywnie pracuje nad swoją nową rolą.

- Każda aktorka czeka na taką rolę - mówi Socha.

- Świetny tekst, znakomity Piotr Fronczewski na scenie, wspaniały reżyser, Maciej Wojtyszko... To musi być hit! - śmieje się gwiazda serialu "Prosto w serce".

"Edukacja Rity" miała swoją prapremierę w 1980 roku w Londynie. W Polsce po raz pierwszy wystawił ją w 1984 roku Teatr Ateneum. W Ritę wcieliła się wtedy Krystyna Janda.

W filmowej ekranizacji sztuki Willy Russella zagrali Julie Waters i Michael Caine - oboje zdobyli za swoje role Złote Globy 1983 i nominacje do Oscarów, a film otrzymał nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA) w kategorii najlepszy film roku.

Małgorzata Socha ma szansę zagrać jedną z najważniejszych ról w swojej dotychczasowej karierze i udowodnić, że jest nie tylko piękną gwiazdą, ale też świetną aktorką.

Małgosię spotkaliśmy w środę w studiu fotograficznym, gdzie odbywała się sesja, która promować będzie spektakl w Teatrze 6. Piętro. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze studia. Zobaczcie, jak przebiegała sesja Małgorzaty Sochy.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Fronczewski | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje