Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1286
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika odchodzi z Sagowski Development!

Monika Milewska (Anna Mucha) zacznie gubić się we własnych kłamstewkach. Pod wpływem emocji zrezygnuje z posady asystentki Anety (Agata Kulesza).

Milewska zda sobie sprawę z tego, że właściwie nic nie układa się po jej myśli. Po pierwsze, nawaliła i nie stawiła się na spotkanie ze znanym promotorem bokserskim Michałem Czewskim (Grzegorz Przybył), na które umówił ją Cezary (Grzegorz Małecki). Po drugie, dotąd nie wyznała Czarkowi prawdy na temat miejsca swojego zatrudnienia.

Reklama

W związku z tymi okolicznościami w odcinku 7. (emisja we wtorek 11 stycznia) ogarną ją poważne wątpliwości. Zacznie się wahać, czy może powinna zrezygnować z posady w firmie Sagowskiego?

Spróbuje nawet powiedzieć Arturowi (Filip Bobek) o swoich rozterkach, ale przeszkodzi jej w tym pewien francuski kontrahent (Mariusz Sibiga). Mężczyzna okaże się zbyt bezpośredni i natrętny, co doprowadzi Milewską do szewskiej pasji. Gdy wreszcie uda jej się uwolnić z objęć napastliwego adoratora, w nerwach oznajmi Sagowskiemu, że odchodzi...

Czy Artur zdoła zatrzymać Milewską w firmie?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje