Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czas na wakacje!

Jeszcze cztery lata temu nikt nie znał jego nazwiska, a szeroka widownia mogła go oglądać w epizodach lub... reklamie wafelków. Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce" i Marek Dobrzański z "Brzyduli", dziś jest gwiazdą!

Ma 31 lat, prawie 190 cm wzrostu, ujmujący uśmiech i oczy, w które niejedna kobieta mogłaby patrzeć godzinami. Dzięki udziałowi w serialu "Brzydula" stał się niemal z dnia na dzień jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

Reklama

Filip Bobek spędza na planach seriali niemal 12 godzin dziennie. Od trzech lat! Nic dziwnego, że nie ma czasu, by często uczestniczyć w imprezach, jakie odbywają się w Warszawie. Zawsze jednak, gdy pojawi się publicznie, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i wodzących za nim wzrokiem pań. Ostatnio - w ekstrawaganckich zielonych spodniach i w nowej fryzurze - gościł na pokazie mody duetu Paprocki-Brzozowski.

Popularność, jaką zdobył w ciągu ostatnich trzech lat, cieszy go, ale też trochę męczy.

- Robienie zakupów w centrach handlowych zabiera mi coraz więcej czasu - śmieje się i tłumaczy, że wciąż ktoś zaczepia go i prosi o autografy, a on nie potrafi odmówić.

- Zdjęcia do "Prosto w serce" właśnie dobiegają końca. Filip będzie miał teraz czas na odpoczynek i relaks. Zamierza wyjechać na wakacje i trochę poleniuchować.

Co będzie robił po powrocie z urlopu? Filip nigdy nie mówi głośno o swoich zawodowych planach, bo wiele razy już... zapeszył.

- Marzę, by zagrać psychodelicznego uwodziciela. Wiem też, że wolałbym już więcej nie grać... prezesa - powiedział w wywiadzie.

Mamy dla Was przegląd zdjęć Filipa Bobka z ostatnich kilku lat. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak zmienił się od czasu, gdy po raz pierwszy stanął na planie "Brzyduli".

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka "Prosto w serce" z Filipem Bobkiem? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje