Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1264
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie oceniać amatorów!

Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", po raz kolejny zasiądzie w jury festiwalu Kameralne Lato, który w sierpniu obędzie się w Radomiu.

Anna Mucha nigdy nie kryła, że kino niezależne jest jej bardzo bliskie. W ubiegłym roku poprowadziła warsztaty filmowe dla amatorów w ramach festiwalu Kameralne Lato w Radomiu. Razem z młodymi fascynatami kina nakręciła dwa filmy. Zasiadała też w jury oceniającym niezależne produkcje z całego kraju.

Reklama

Już w sierpniu Ania znów zjawi się w Radomiu. Na razie nie wiadomo, czy podejmie się prowadzenia warsztatów, ale organizatorzy Kameralnego Lata zapewniają, że wesprze radą tych wszystkich, którzy podczas trwania festiwalu podejmą się wyprodukowania krótkometrażowego filmu fabularnego. Być może też, jak rok temu, zagra w którymś z nich.

Anna Mucha zawsze bardzo ciepło wypowiada się o młodych ludziach, którzy pasjonują się kinem. Uważa, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy nie tym, którzy zarabiają na produkowaniu filmów, ale tym, którym produkowanie filmów sprawia autentyczną przyjemność. Dlatego już po raz kolejny bez wahania zgodziła się na udział w Kameralnym Lecie w Radomiu.

- Ten festiwal pokazuje, jak wielu zdolnych amatorów czeka na swoją szansę. Udowadnia, że nie potrzeba wielkich pieniędzy, by robić po prostu dobre kino - mówiła rok temu podczas gali zamykającej imprezę.

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato Radom 2011 odbywać się będą od 15 do 20 sierpnia. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia od twórców niezależnych filmów oraz młodzieży chcącej skorzystać z porad profesjonalistów.

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje