Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Artur w areszcie!

W wyniku intrygi Sebastiana Zadwornego (Sambor Czarnota) Artur (Filip Bobek) zostanie zatrzymany przez policję pod zarzutem pobicia.

Żądny zemsty Sebastian Zadworny będzie chciał oskarżyć Artura o pobicie w ambasadzie. W zamian za wycofanie się z tego zażąda od Rafała (Jacek Braciak) 100 tys. zł. Starszy Sagowski postanowi nie płacić. Efekt? Prezes Sagowski Development trafi do aresztu w 71. odcinku "Prosto w serce" (emisja w poniedziałek 11 kwietnia).

Reklama

Zaraz po zatrzymaniu Artur zadzwoni do Roberta (Michał Rolnicki) i poprosi, żeby ten wyciągnął go z aresztu. Choć prawnik obieca, że zrobi wszystko co w jego mocy, nie podejmie żadnych działań. A Rafał będzie wniebowzięty, bo najbliższa rada nadzorcza zbierze się w czasie, gdy Artur siedzi zamknięty w areszcie!

Po raz kolejny jednak okaże się, że nic nie dzieje się bez powodu. Pod wpływem szczerej rozmowy ze współwięźniem Wojciechem (Paweł Audykowski) Artur postanowi całkowicie zmienić swoje życie. Dojdzie do wniosku, że szaleje za Moniką (Anna Mucha) i chciałby stworzyć z nią prawdziwą rodzinę. Firma jest mniej ważna.

Nie będzie wiedział, że w tym samym czasie brat Rafał zastąpi go na stanowisku prezesa Sagowski Development...

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje