Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

A. Mucha: Cios prosto w serce

Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

Obecnie aktorka po kilka godzin dziennie wylewa z siebie siódme poty na ringu!

Reklama

Do bokserskich treningów pod okiem instruktora podchodzi bardzo profesjonalnie. Zresztą nie od dziś znana jest z niezwykłej wręcz pracowitości i ambicji.

Te cechy łączą Annę Muchę z jej nową bohaterką Moniką Milewską z serialu "Prosto w serce", będącego adaptacją popularnej na całym świecie argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych.

Zakochana bokserka

Monika Milewska, która jest zawodową bokserką, zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie została opuszczona przez swoją matkę i wychowywała się w sierocińcu. Już wtedy zapisała się na kurs samoobrony, na którym odkryto jej smykałkę do boksu.

Wie, że musi liczyć tylko na siebie. Choć od dawna jest w związku z Cezarym (Grzegorz Małecki), jej życie do góry nogami wywróci przypadkowe spotkanie na ulicy z Arturem Sagowskim (Filip Bobek), biznesmenem a zarazem rajdowcem o złotym sercu. Nawiasem mówiąc, on również ma piękną dziewczynę - Konstancję (Małgorzata Socha).

Czy w miłości - tak, jak w boksie - wszystkie chwyty są dozwolone?

"Sos mi vida"

"Prosto w serce" to polska wersja "Jesteś moim życiem". W telenoweli tej mogliśmy podziwiać kultową parę ze "Zbuntowanego anioła", czyli Natalię Oreiro i Facundo Aranę. Natalia poświęciła trzy miesiące intensywnym treningom bokserskim. Wysiłek zaowocował wysokimi wynikami oglądalności oraz czterema statuetkami Martin Fierro.

Czy wiesz, że: Emisja serialu planowana jest zimą. Producentem wykonawczym "Prosto w serce" jest Robert Wieczorek, który wcześniej odpowiadał za "BrzydUlę".

Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 13 września, a w nim:

Przewodnik po 65 serialach.

Małgorzata Foremniak z córką zatrzymają się w Hotelu 52.

Komu podpadł Mario Cimarro?

Oraz 4 serialowe plakaty: "CSI Miami", "Majka", "Bracia Jonas" i "Teresa".


alm


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Filip Bobek | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje