Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Przez ciążę zrezygnowała z udziału w kanonizacji?

Małgorzata Kożuchowska miała nadzieję, że 43. urodziny spędzi w Watykanie (dzień jej urodzin, był także dniem kanonizacji Jana Pawła II). Tak się jednak nie stało. Dlaczego?


Reklama

Niestety lekarze uznali, że w jej stanie nie powinna podróżować. Jeszcze kilka dni temu, wbrew zakazom, chciała uczestniczyć w kanonizacji.

Lecz ostatecznie uznała, że ważniejsze jest zdrowie jej i dziecka. Na swoim fanpage’u na Facebooku udostępniła zdjęcie z audiencji u Jana Pawła, które podpisała:

"Dziś wielki dzień! Wzruszający! Mamy dwóch nowych świętych Jan XXIII i Jan Paweł II! Kto by pomyślał 16 października 1978 roku, że Karol Wojtyła zmieni bieg dziejów i zapisze się w historii jako święty! Szczęście, że mogliśmy być świadkami tego wielkiego pontyfikatu. Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów, którzy znosząc trudy podróży dotarli do Rzymu. Pamiętajcie proszę o nas, którzy z różnych powodów nie możemy być tam dziś z Wami osobiście, ale łączymy się duchowo".

Czyżby w ten sposób aktorka subtelnie dała do zrozumienia fanom, że plotki na temat jej ciąży są prawdziwe?swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje