Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Mikołaj Roznerski przed sądem!

Mikołaj Roznerski, który wśród fanów telenowel robi furorę jako Marcin Chodakowski z sagi rodu Mostowiaków, wystąpi gościnnie w "Prawie Agaty".


Reklama


Zdradzamy, że Mikołaj Roznerski zagra w 2. odcinku najnowszej serii (emisja we wtorek, 9 września). Wcieli się w postać niejakiego Jakuba Michalaka, kolegi Bartka (Michał Mikołajczak) z liceum.

Michalak obecnie jest BASE jumperem i słynie z nielegalnych wyczynów na wysokościowcach największych miast. Jest uzależniony od adrenaliny. Z tego powodu wpadnie w kłopoty i dlatego zwróci się do Bartka z prośbą o pomoc.

Prywatnie Mikołaj Roznerski ma dokładnie taką samą pasję jak jego bohater z "Prawa Agaty“. Ponad nudne ćwiczenia w siłowni stawia wspinanie się na różnego rodzaju budowle. Do swoich treningów wykorzystuje miejską architekturę. Niestety, prawo tego zakazuje. Jest to łamanie zasad bezpieczeństwa.

A żeby było jeszcze ciekawiej, Mikołaj Roznerski został już na tym przyłapany i nawet zapłacił mandat. Słony...

Wracając do fabuły odcinka, Michalak, choć równolatek Bartka, ma skrajnie inny życiorys i na co dzień staje przed zupełnie innymi dylematami życiowymi. Dla Janowskiego to dobra okazja do zweryfikowania tego, co dzieje się w jego życiu.

Czy jako odpowiedzialny tatuś pozazdrości koledze wolności i szaleńczej pasji? Czy zrzuci dobrze skrojony garnitur i nabierze trochę luzu?

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje