Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1353
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Co nas czeka w 6. sezonie?

W 6. sezonie "Prawa Agaty" z życia Agaty (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) bezpowrotnie zniknie Hubert (Bartłomiej Świderski). Czy to sprawi, że Przybysz i Dębski wrócą do łączących ich relacji z początku 5. sezonu?

Sułecki na długie lata trafi tam, gdzie jego miejsce - czyli za kratki. Lecz wcale nie oznacza to happy endu dla Agaty i Marka. Bo to nie ci bohaterowie i nie ten serial. Pewnych decyzji - takich jak odejście Dębskiego ze spółki z Przybysz i Gawron - nie da się tak łatwo cofnąć.

Reklama

W nowych odcinkach Agata i Marek będą spotykać się na sali sądowej. Tyle że po przeciwnej stronie barykady. Łącząca ich nić sympatii nie zostanie bynajmniej zniszczona.

Nowe wyzwania czekać będą Bartka (Michał Mikołajczak), który zadebiutuje w roli ojca. Czy się w niej sprawdzi? Czy okaże się prawdziwym mężczyzną i stanie na wysokości zadania?

W 6. sezonie zostanie rozbudowana rola Darii Widawskiej. Przed graną przez nią Dorotą Gawron staną wielkie wyzwania - zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Będzie musiała stawić czoła mecenasowi Tulińskiemu (Piotr Grabowski), z którym zdradziła swojego męża Wojtka (Tomasz Karolak), oraz Tulińskiej (Olga Bończyk), która złożyła Gawronowej propozycję reprezentowania jej w sprawie rozwodowej.

W każdym odcinku 6. serii - podobnie jak we wszystkich wcześniejszych - będziemy mogli oglądać gwiazdy, m. in. Julię Pogrebińską, Sebastiana Fabijańskiego Przemysława Bluszcza, Aleksandra Machalicę i Dariusza Kowalskiego, czyli niezapomnianego Janusza Tracza z "Plebanii".

Premiera 6. sezonu we wrześniu 2014 roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje