Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gorące finały seriali 2014!

Na przełomie maja i czerwca kolejne sezony przejdą do historii. To oznacza, że wakacje już za pasem! Czym tym razem uraczą nas scenarzyści? Który z głównych bohaterów znajdzie się na granicy życia i śmierci, a który stanie na ślubnym kobiercu?

"Prawo Agaty": Finał 27 maja

Gdy tylko Agata (Agnieszka Dygant) zorientuje się, że Hubert (Bartek Świderski) od początku ją oszukiwał, aby zatuszować swój udział w podpaleniu fabryki, uda się z wizytą do... Marka (Leszek Lichota). Jak na ironię, odwiedzi go w kancelarii Iwony Czerskiej (Anna Dereszowska).

Reklama

- Pomyliłam się co do Sułeckiego - usłyszy Dębski, który powita ją ciepłym uśmiechem.

- To ty miałeś rację... Agata zwróci się do Marka z prośbą o wsparcie w ostatecznej rozgrywce dotyczącej oskarżenia Jadwigi Woźniak (Ewa Skibińska) o morderstwo.

Dębski pomoże jej w zdobyciu cennego dowodu. Efekt? Dojdzie do aresztowania Huberta. Czy Agata i Marek odnowią swoją intymną relację?

Dorota adwokatem żony kochanka!

W kancelarii pojawi się Tulińska (Olga Bończyk)! Poprosi Dorotę (Daria Widawska), by reprezentowała ją w... sprawie rozwodowej. - Mój mąż (Piotr Grabowski) ciągle mnie zdradza - usłyszy Gawronowa. - podejrzewam, że coś o tym pani wie, prawda? To tajemnica poliszynela...

"Komisarz Alex": Finał 1 czerwca

Orlicz w rękach psychopatki!

W finale 5. sezonu komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) wpadnie w oko Sandrze (Aleksandra Domańska), rozkapryszonej córce właściciela hotelu (Zbigniew Suszyński - wywiad z aktorem na str 24-25). Poznają się w związku ze śledztwem w sprawie zabójstwa jednego z recepcjonistów (Karol Puciaty). Majerska będzie miała ochotę dodać policjanta do swoich łóżkowych zdobyczy. Flirtując z Orliczem, ukryje, że bawiła się w tym samym klubie, co zabity Daniel. Lecz Orlicz podstępem zdobędzie odcisk palca Sandry. Okaże się identyczny z tym, który znaleziono na nadpalonym papierosie w aucie Daniela! Gliniarz przekona się, do czego zdolna jest ta kobieta...

"Przyjaciółki": Finał 29 maja

Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) czekają na Ankę przed salą sądową. Wierzą, że przyjaciółka uwolni się od Pawła (Bartek Kasprzykowski). W tym czasie Anka wyznaje mężowi, że jego kochanki będą zeznawać przeciwko niemu... Później Strzelecki wsiada pijany do samochodu. Kątem oka widzi Ankę wchodzącą na jezdnię. Nie zdejmuje nogi z pedału gazu!

"Sama słodycz": Finał 2 czerwca

Marzenie Stasia się spełni?

Fryderyk (Piotr Adamczyk) spotyka się z Martą (Roma Gąsiorowska). Prosi ukochaną, by odwołała swój ślub z Dziubkiem (Rafał Królikowski). Dlaczego miałaby nie wychodzić za kochanka? Bo Fryderyk ją kocha, a Staś chciałby, by mama i tata zamieszkali razem! Chłopiec jest tak przejęty przygotowaniami do ślubu, że dostaje silnego bólu brzucha. W szpitalu jednak przyznaje, że tylko udawał!

"To nie koniec świata!": Finał 29 maja

W dniu ślubu Ula (Magdalena Lamparska) postara się, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Przecież ślub kościelny ma się tylko raz w życiu. Najważniejsze stanie się dla niej, by Darek (Eryk Lubos) nie zobaczył jej w sukni ślubnej przed ceremonią. Tymczasem narzeczony przeżywa trudne chwile. Uświadomi sobie, że decyzja o ślubie jest na całe życie i nie można jej podjąć zbyt pochopnie. Wpadnie w panikę, sięgnie po kieliszek... i zniknie!

Problem w tym, że nie będzie też śladu po sukni, którą ostatecznie wybrała panna młoda. Narzeczony ją ukradł? Dokąd z nią pojechał? Co się z nim stało? Paweł (Krystian Wieczorek) spróbuje znaleźć przyjaciela. Przeszuka wszystkie miejsca, gdzie mężczyzna mógł się ukryć. Podejrzewa, że wie, co stoi za histerycznym zachowaniem narzeczonego Uli. Natomiast Anka (Karolina Gorczyca) w tym samym czasie postara się zorganizować zastępczy strój ślubny dla Ulki. Jak zakończą się poszukiwania? Czy zakochana para stanie w końcu na ślubnym kobiercu?

Aby jeszcze bardziej skomplikować sytuację życiową czwórki bohaterów, Paweł postanowi odejść z pracy. Monika będzie temu przeciwna. Nie chce, by rezygnował z dotychczasowego zajęcia. Przyjedzie do Białej Podlaskiej, by go powstrzymać przed tym lekkomyślnym krokiem.

Czy Paweł naprawdę porzuci stolicę, by zacząć nowe życie na prowincji? Zwłaszcza, jeśli Anka i tak nie wybaczyła mu zdrady? Menedżer zaplanuje podczas wesela Uli i Darka wziąć ukochaną na rozmowę o ich przyszłości. Będzie na kolanach błagał o wybaczenie! Czy odniesie to oczekiwany skutek? 

"Ranczo": Finał 25 maja

Lucy (Ilona Ostrowska) i Jakub (Paweł Królikowski) dojdą do porozumienia w sprawie swojej przyszłości. Po kolejnej burzliwej rozmowie ustalą, że ich miejsce jest w Stanach. Lucy musi przed wyjazdem namówić Dudę (Piotr Ligienza), by zastąpił ją na stanowisku wójta Wilkowyj. Jest przekonana, że sobie poradzi bez problemu. Tej propozycji przeciwna będzie tylko Klaudia (Marta Chodorowska), która nie chce być żoną wójta, tak jak przez wiele lat była jej matka...

Świat według Kiepskich": Finał 28 maja

Ferdek w więzieniu? 

Głowa rodziny Kiepskich zostanie oskarżony o... publiczne i z premedytacją zanieczyszczanie terenu parku miejskiego. Otrzyma mandat w wysokości 200 złotych! Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie się bronił, że jest niewinny. To nie koniec jego problemów. Okaże się, że grozi mu nawet kara więzienia! Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) uzna, że odsiadka dobrze mu zrobi!

"Lekarze": Finał 25 maja

Keller (Daniel Olbrychski) nie uwierzy w dobre zamiary Alicji (Magdalena Różczka). Krystyna (Elżbieta Starostecka) spróbuje go przekonać, że lekarka nie chce utrudniać im kontaktów z Kubusiem i powinni wycofać się z procesu. Gustaw będzie nieugięty. Kiedy spotka się z synową, oskarży ją, że ukradła mu wnuka. Doda, że Maks jej nie kochał i była dla niego nikim! Słowa Kellera bardzo zranią Alicję, która opowie o wszystkim Krystynie. Przekona teściową, że chce wychowywać Kubusia razem z dziadkami, bo to jest najlepsze dla dziecka. Wzruszona Kellerowa przeprosi synową za krzywdy wyrządzone przez Gustawa. Tymczasem jej mąż zapowie, że jeśli przegra, złoży apelację.

"BarON24": Finał 13 czerwca

Nie takiego finału swojej działalności gospodarczej spodziewał się Mirek Baron (Tomasz Karolak). Jego rodzinny biznes, czyli stacja benzynowa funkcjonująca pod szyldem BarON24, zostanie przejęty przez koncern RadomOIL. Na domiar złego przedstawicielem korporacji paliwowej okaże się... Staszek Rybski (Wojciech Mecwaldowski), największy rywal Barona i dawna miłość Sylwii (Iza Kuna). A żeby było jeszcze ciekawiej, na mocy nowej umowy trzeba będzie przeprowadzić generalny remont stacji i dostosować ją do obowiązujących standardów.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje