Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czerska uwiedzie Dębskiego?

Na wokandę powraca mecenas Czerska (Anna Dereszowska), która jest oskarżycielem w sprawie prowadzonej przez Agatę. Co z tego wyniknie?

Klient mec. Przybysz to wychowawca w przedszkolu zwolniony z powodu spóźnień i opuszczania dyżurów. Czerska idzie jak burza przedstawiając dowody świadczące o jego winie.

Reklama

Agata nie zamierza się poddać, ale potrzebuje pomocy. Dębski zgadza się i zdobywa informacje, które podważają oskarżenia. Jednak Sąd zamierza włączyć je do sprawy pod warunkiem ujawnienia, kto je zdobył. Agata wie, że Czerskiej bardzo zależy na wygraniu sprawy, bo jest zazdrosna o Dębskiego. Nie udało jej się uwieźć Marka, ale przecież nic straconego...

 Dorota natomiast prowadzi sprawę 40-letniego Wiktora Piotrowskiego (Dariusz Kordek), lekko zakręconego  konesera, który twierdzi, że został oszukany podczas aukcji internetowej dotyczącej wczesnej grafiki Salvadora Dali. Mężczyzna jest zauroczony Dorotą i w ramach podziękowań wręcza jej grafikę przedstawiającą pięknie ujęty kobiecy akt. To jednak nie koniec zalotów. W kancelarii przypadkowo ich świadkiem staje się Wojtek...

Agata dziwi się, że Bitner nie ma pretensji o przegranie sprawy Kowalskiego. Wysnuwa wniosek, że Okońska zajmowała się sprawą Kowalskiego ze względu na jej powiązanie z Marczakiem. Uważa, że Bitner też w takim razie musi być z nim powiązany. Dębski twierdzi, że Agata nagina fakty.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje