Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co wydarzy się w 7. sezonie "Prawa Agaty"

Agata i Marek w końcu są razem. Bez niedomówień i podtekstów. Są spełnieni i szczęśliwi. Co daje Agacie zastrzyk energii do działania i podejmowania nowych wyzwań. Zachęcona przez Bartka chce rozbudować kancelarię i konkurować z największymi graczami w mieście.


Reklama

Agata Przybysz to już ikona serialowej rzeczywistości prawniczej. Uczciwa, charyzmatyczna, ambitna, uparta i niestrudzona w walce o innych. W nadchodzącym sezonie będzie musiała bardziej niż kiedykolwiek zająć się swoim życiem i walczyć o dobro swoje i swojej rodziny. Ta seria nie pozostawi pytań bez odpowiedzi oraz nierozstrzygniętych historii. Czyżby oznaczało to, że 7. seria "Prawa Agaty" będzie zarazem ostatnią?

Tymczasem w życiu Doroty i Wojtka nadal czuć piętno poprzednich wydarzeń. Ona nie może znaleźć pracy w sądzie w Gdańsku, a on jest szykanowany w swojej firmie. Znakiem od losu jest dla nich informacja od Tulińskiego - wakat w sądzie rodzinnym w Warszawie. Dorota i Wojtek nie zwlekają z decyzją. Wracają do stolicy. Może tym razem na stałe?

Tymczasem w życiu Bartka szykują się nie lada kłopoty. Będzie zmuszony walczyć o swojego syna Franka. Justyna zaplanowała bez jego wiedzy wyjazd z dzieckiem do Brukseli. Bartek w walce o pozostanie chłopca w Polsce zyska niespodziewanego sojusznika. Osobę, której nigdy wcześniej by o to nie podejrzewał. Czy jego intencje okażą się uczciwe?

W nadchodzącej serii "Prawa Agaty" najważniejsza będzie "rodzina". To wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia, a także problemy i smutek. Siódma seria będzie najmocniejsza, najszczersza i najbardziej emocjonalna.

Nowe odcinki serialu emitowane będą od 3 marca, w każdy wtorek o godzinie 21.30.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje