Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata powraca!

Romans z Maćkiem, współpraca z Marią Okońską, ciążowe niedyspozycje Doroty, poszukiwania Huberta Sułeckiego i codzienny trud pracy w kancelarii - to najbliższa przyszłość rezolutnej mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant), bohaterki serialu "Prawo Agaty".


Reklama

Po beztroskich wakacjach spędzonych z Maćkiem (Łukasz Nowicki), Agatę (Agnieszka Dygant) czeka brutalny powrót do rzeczywistości. Będzie musiała bronić w sądzie... własnego ojca!

Trudna sprawa

Początkowo w sprawę zostanie zaangażowany Dębski (Leszek Lichota), jednak Agata wbrew logice i niepisanym zasadom, postanowi zostać adwokatem taty.

Na Andrzeju Przybyszu (Marian Opania) będzie ciążył poważny zarzut podania dopingu jednemu z klubowych zawodników. Cała trójka pojedzie do Bydgoszczy, gdzie pani mecenas przy okazji pokaże Markowi swoje rodzinne strony.

Sympatyczne chwile zakłóci nieoczekiwane pojawienie się Maćka w domu Przybyszów! Sytuacja stanie się wyjątkowo niezręczna...

Cienie przeszłości

W kancelarii pojawi się tajemniczy klient i powoła na znajomość z byłym narzeczonym Agaty. Czy w końcu uda się jej odszukać bezwzględnego oszusta Huberta Sułeckiego (Bartosz Świderski)?

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje