Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata i mężczyźni

W 4. odcinku "Prawa Agaty" tytułowa bohaterka (Agnieszka Dygant) wprost nie może opędzić się od pomocników. Swoją pierwszą sprawę chce poprowadzić aplikant Bartek (Michał Mikołajczak), wsparciem służy też Maciek (Łukasz Nowicki), a wszystkiemu przygląda się zazdrosny Marek (Leszek Lichota).


Aplikant z ambicjami

Reklama

Bartek bardzo chce wreszcie sprawdzić się w sądzie. Jest w końcu aplikantem i uważa, że jest gotowy do bardziej odpowiedzialnych zadań. Agata prowadzi jednak sprawę, w której sama musi szukać pomocy.

Na kłopoty... Maciek!

Światowej sławy neurochirurg, dr Woliński (Szymon Bobrowski), został oskarżony o błąd podczas operacji pacjenta. Ku z trudem ukrywanemu rozdrażnieniu Dębskiego, Agacie pomaga Maciek. Bartek musi zadowolić się rolą asystenta.

Sam klient również nie ułatwia Agacie zadania - wybitny lekarz jest równocześnie wyjątkowo konfliktowym i egocentrycznym człowiekiem, skłóconym z niemal całym środowiskiem...

Namiętny pocałunek

Już niebawem widzowie będą świadkami kolejnego pocałunku w serialu "Prawo Agaty"! Tym razem będzie to romantyczna scena z udziałem Agaty Przybysz i Maćka. Jak myślicie? Czy ten pocałunek zaprowadzi ich do ołtarza?

Wszystkiego dowiecie się oglądając serial "Prawo Agaty" w każdy wtorek o godz. 21.30!

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje