Reklama

Powiedz tak!

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Powiedz tak": Nowy serial z Katarzyną Zawadzką już w marcu!

Wiosną w Polsacie zobaczymy nowy serial Patricka Yoki. Główne role zagrają Katarzyna Zawadzka i Paweł Domagała. Czy szykuje się hit?


Reklama


Dobiegająca trzydziestki Basia Adamczyk (Katarzyna Zawadzka), niedoszła prawniczka, wbrew oczekiwaniom despotycznego ojca (Cezary Pazura), postanawia się usamodzielnić.

Po kolejnej kłótni wyprowadza się z rodzinnego domu, wynajmuje pokój w mieszkaniu niespełnionego muzyka rockowego Wiktora Brzozowskiego (Paweł Domagała) i z grupą przyjaciół zakłada firmę organizującą przyjęcia weselne. 

Życiowe wybory

W Warszawie i okolicach dobiegają końca zdjęcia do serialu "Powiedz tak!". - W każdym z trzynastu odcinków zobaczymy perypetie dwudziestokilkulatków, którzy stoją u progu dorosłego życia. Nie będą mieli łatwo, wręcz pod górkę, bo otaczająca ich rzeczywistość nie zawsze jest kolorowa. Raczej zaskakująca, pełna nieoczekiwanych zawirowań oraz niesprzyjających okoliczności - mówi reżyser Patrick Yoka.

W serialu pojawi się też Maria Pakulnis, która zagra ciotkę Basi, a w byłego chłopaka dziewczyny wcieli się Mikołaj Roznerski.

kras

Dowiedz się więcej na temat: Powiedz tak | Katarzyna Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje