Reklama

Powiedz tak!

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 868
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Powiedz TAK!": Na planie serialu

​Wiosna sprzyja zakochanym! Czy jednak tego jedynego znajdzie bohaterka nowego serialu, specjalizująca się w przygotowywaniu ślubów i wesel?


Już wiosną na antenie Polsatu czeka nas potężna dawka humoru, nieprzewidzianych sytuacji oraz postaci z krwi i kości. Reżyser i scenarzysta Patrick Yoka przygotowuje nowy serial - "Powiedz TAK!". Jeśli podejrzewacie, że będzie o ślubach i sprawach sercowych, macie rację. Ale nie tylko!

Basia i miłość

Reklama

Tym razem poznamy świat warszawskich 30-latków. Katarzyna Zawadzka, znana z filmów "Chce się żyć" i "W imieniu diabła", wciela się w sympatyczną blondynkę Basię - ambitną organizatorkę ślubów i wesel, która niestety nie ma szczęścia w miłości.

W kolejnych odcinkach pozna pary, które wniosą w jej życie coś nowego. Najlepsze, co się Basi w życiu przytrafiło, to jednak paczka sprawdzonych przyjaciół: optymistyczna singielka Justyna (Agnieszka Więdłocha), chłopak z zasadami i z gitarą - Wiktor (Paweł Domagała), romantyczny basista Bartek (Nikodem Rozbicki) oraz ekscentryczna ciotka Zofia (Maria Pakulnis).


Nie zabraknie też apodyktycznego ojca (Cezary Pazura), byłego chłopaka (Mikołaj Roznerski) i jego zazdrosnej narzeczonej (Sylwia Gliwa).

Co czeka wypatrującą "tego jedynego" Basię? Dziewczyna odbędzie niełatwą podróż w głąb siebie, a napotykane po drodze trudności bardzo ją zahartują. Oczywiście brzydkie kaczątko w końcu zamieni się w pięknego łabędzia, dojrzeje, nabierze pewności siebie i wiatru w żagle.

Teraz w Polsce

Pamiętacie amerykańską komedię romantyczną "Powiedz tak" z Jennifer Lopez w roli specjalistki od wesel? Ona też nie potrafiła ułożyć sobie życia... Jesteśmy przekonani, że podobna historia w bliższych Polakom realiach może być równie fascynująca!

Za scenariusz odpowiada znany widzom duet Karol Klementowicz i Kuba Wecsile, którzy pracowali nad takimi telewizyjnymi hitami, jak: "Hela w opałach", "rodzinka. pl", "Ja to mam szczęście", "Piąty stadion", "Niania", czy "Boscy w sieci", a to także gwarancja sukcesu.


BEATA BANASIEWICZ


Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje