Polsat Box Go: Seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 49
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ten serial rozbawi was do łez. Fani pierwszej serii się nie zawiodą

"Teściowie", powracają na Polsat Box Go z drugim sezonem. W pełnej humoru komedii ukazującej polskie przywary i pełne napięcia relacje pomiędzy byłymi już tytułowymi teściami. Jednak w najnowszych odcinkach oprócz losów głównych bohaterów będziemy śledzić również losy barwnego drugiego planu. A jest na co zwrócić uwagę, ponieważ zwrotów akcji jest całkiem sporo - od pierwszego do ostatniego epizodu.

"Teściowie": Nowe problemy i nowe wyzwania

Podobnie, jak większość komediowych produkcji i w przypadku "Teściów", akcja rozpisana jest na kilkanaście 22-minutowych odcinków. W każdym bohaterom przytrafiają się różne perypetie, które z pewnością rozbawią fanów. Zenon (Cezary Pazura) jak zwykle walczy o zachowanie domu i swój biznes, przekomarzając się w międzyczasie ze swoją żoną Wiolą (Joanna Kurowska).

Sporo dzieje się również u Ledwoniów (Cezary Kosiński i Jolanta Fraszyńska). Nie tylko problemów przysparza im Lucek (Ignacy Liss), który mocno przeżywa rozstanie z Andżeliką (Julia Wieniawa), ale i oni mają trochę problemów w związku.

Reklama

W drugim sezonie, liczącym 20 odcinków, wiele miejsca poświęconego jest również bohaterom drugoplanowym, którzy do serialu wnoszą intrygi, romanse, kłótnie, niespodziewane rodzinne powiązania i mnóstwo zabawy. Bawią postacie Andrzeja Nejmana i Magdaleny Wójcik, a Małgorzata Różniatowska jako Babcia stara się nad wszystkim trzymać rękę.

W życiu Młodych - Lucka i Andżeliki - też nie jest różowo. Co prawda oboje spotykają na swojej drodze nowe osoby i próbują ułożyć sobie życie na nowo, jednak nie wszystko będzie takie proste. Szczególnie Andżelikę pod koniec sezonu spotka niemała niespodzianka. Jak zakończy się ten wątek?

"Teściowie": Gwiazdorska obsada 2. sezonu

Drugi sezon "Teściów" z pewnością nie zawiedzie fanów pierwszego sezonu. W nowych odcinkach trafią na ten sam rodzaj humoru, ciekawe zwroty akcji. Scenarzyści wykorzystują wiele z współczesnych wydarzeń czy trendów w kulturze i dają nam okazję na spojrzenie na to wszystko w krzywym zwierciadle.

W rolach głównych w drugim sezonie "Teściów" powracają Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński oraz wcielający się w młodych bohaterów Julia Wieniawa i Ignacy Liss. W nowych odcinkach zobaczymy również Magdalenę Wójcik, Andrzeja Nejmana, Piotra Gąsowskiego, Małgorzata Różniatowską oraz gościnnie Daniela Olbrychskiego, który... przywdzieje zbroję.

Zobacz też:  "Powrót do życia": Powstaje polska wersja brytyjskiego hitu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go | Teściowie (Serial) | Cezary Pazura | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama