Żmijowisko
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 189
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazurowie chętnie dzielą się prywatnością z fanami. Na swoim kanale na YouTube opowiedzieli, jak mieszkają. Pochwalili się także zdjęciami. Zobaczcie sami!

"Jak Cezary Pazura mieszka" to druga pod względem częstotliwości wyszukiwana fraza w Google dotycząca aktora. Gwiazdor wraz ze swoją żoną postanowili więc szczerze odpowiedzieć na to pytanie.

"Ja to też wygoogle'owałem" - zaśmiał się gwiazdor. "I fajnie, bo pokazany jest z lotu ptaka nasz domek na Warmii... Ludzie są ciekawi, jak kto mieszka. Teraz [w momencie nagrywania filmiku na YouTube, przyp. red.] jesteście u nas w domu, to jest kawałek salonu. Edytka projektowała tu wszystko, przebudowywała dom, bo wcześniej był takim 'kwadraciakiem' - dodał.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że oprócz zarządzania karierą męża, pasją Edyty Pazury jest projektowanie wnętrz. Pod postami na Instagramie, gdzie często prezentuje swój dom pisze, pisze skąd czerpie inspiracje do ciągłych zmian wystroju.

***Zobacz także***

"Mieszkamy w domu jednorodzinnym, bardzo wygodnym dla nas. Pewnie ktoś bardziej wymagający zdziwiłby się na jego widok. Jesteśmy tak zwaną 'middle class'. Staramy się żyć wygodnie, rodzinnie, blisko siebie" - kontynuował Pazura.

"Normalnie" - wtrąciła Edyta Pazura.

"Ale gdyby ktoś mnie zapytał, jak mieszka Cezary Pazura, to powiedziałbym mu, że super! Jest tak fajnie, że nie chce mi się z domu wychodzić" - podsumował aktor.

Zobaczcie, jak wygląda dom Pazurów z lotu ptaka oraz obejrzyjcie wnętrza willi, którymi chwalą się w sieci! -->

Edyta i Cezary Pazurowie poznali się 31 maja 2007. Po raz pierwszy spotkali się w... pociągu, którym aktor wracał akurat z Krakowa do Warszawy. Wystarczyła chwila rozmowy, by zakochali się w sobie bez pamięci. Wymienili się numerami telefonów, a następnego dnia wybrali się na randkę.

"Umówiliśmy się przy kasie numer 1 na Dworcu Centralnym. Kiedy przyszła, dech mi zaparło. Ten dworzec taki obskurny i to zjawisko!" - wspominał Cezary Pazura w rozmowie z magazynem "Viva!".

Dwa lata później - 1 maja 2009 roku - stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś nie wyobrażają już sobie życia bez siebie. Stworzyli razem ciepły i kochający dom.

"Jestem bardzo szczęśliwy - mówi aktor i dodaje, że dzięki Edycie odmłodniał, nauczył się cieszyć się życiem i zaczął patrzeć na świat przez różowe okulary".


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy