Reklama

​Anna Bosak: Od mistrzyni tanecznego parkietu do gwiazdy serialu

Miała zaledwie 19 lat, gdy postawiła pierwsze kroki w show-biznesie. Jednak w przeciwieństwie do znanego brata, postawiła nie postawiła na aktorstwo. Anna Bosak podbiła serca widzów swoimi tanecznymi umiejętnościami. Dzisiaj można podziwiać jej aktorski talent w serialu "Policjantki i policjanci".

Początkowo mało kto wiedział, że młodziutka dziewczyna jest siostrą Marcina Bosaka. "Marcin był moim najwierniejszym fanem oraz największym wsparciem podczas moich tanecznych zmagań w programie" - wspominała po latach. O utalentowaną 19-latkę szybko upomniał się świat show-biznesu. Zaczęła pojawiać się w różnych programach telewizyjnych oraz na branżowych imprezach.

Anna Bosak postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Pojawiła się m.in. w filmie "Kochaj i tańcz" oraz w serialu "Teraz albo nigdy". Jednak to taniec był dla niej najważniejszy. Tańczyła w kilku spektaklach teatralnych i nadal rozwijała swoje umiejętności. 

Reklama

W 2010 roku zdecydowała pokazać się od jeszcze innej artystycznej strony. W polsatowskim programie "Tylko nas dwoje" u boku Piotra Kupichy zaprezentowała swój talent wokalny. Ostatecznie para artystów zajęła trzecie miejsce.

Z czasem zaczęła się coraz rzadziej pojawiać na salonach oraz zrezygnowała z występów w programach rozrywkowych. Anna Bosak nie osiadła na laurach. Zaczęła studiować psychologię społeczną. Po ukończeniu studiów zawodowo związała się z coachingiem biznesowym i indywidualnym. Nie rezygnowała przy tym z treningów tanecznych, ale na kilka lat zniknęła z mediów. 

Niedawno wróciła i to w niebyle jakiej roli. Anna Bosak dostała się do obsady serialu "Policjantki i policjanci". Do tej pory gdy pojawiała się na planie filmowym grała tancerki lub instruktorki. Tym razem wciela się w rolę aspirant Natalii Mróz. Po raz pierwszy na pojawiła się w 562. odcinku serialu. Trzy odcinki później dołącza do serialowej komendy. 

Pewna siebie funkcjonariuszka szybko zdobyła dużą sympatię widzów. Bosak jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Często wrzuca tam zdjęcia z planu serialu. Dzięki temu fani mogą zobaczyć, jak wygląda realizacja produkcji od kuchni. 

"Zdjęcia na planie @policjantkipolicjanci powoli dobiegają końca. Jesteśmy na ostatniej prostej przed końcem tego szalonego i nieprzewidywalnego roku. Oczywiście po Nowym Roku wystartujemy z nową energią. Tymczasem chciałabym podziękować za ostatnie, piękne, wesołe i trudne momenty. Dla mnie osobiście wszystkie te doświadczenia znaczą wiele, ponieważ kształtują mnie jako człowieka, dzięki nim rozwijam się i wzrastam" - napisała w jednym z postów. Gwiazda nie ukrywa, że odgrywanie policjantki sprawia jej dużo radości.

Anna Bosak prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Swojego partnera, Kamila Machnickiego, poślubiła podczas bajkowej uroczystości w październiku ubiegłego roku.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje