Plotkara Gossip Girl
Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 345
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Wendzikowska wygina ciało na rurze. Fani zachwyceni!

Piękna celebrytka od wielu lat chętnie dzieli się swoim życiem z fanami. Na Instagramie nieustannie publikuje zdjęcia z egzotycznych podróży prezentując przy tym swoją idealną figurę. Jednak zwiedzanie świata to nie jest jedyna jej pasja. Od pewnego czasu hobby aktorki jest pole dance. Co jakiś czas na instagramowy profil gwiazdy trafiają zdjęcia i nagrania, ukazujące postępy.

Anna Wendzikowska: Kariera

Z wykształcenia Anna Wendzikowska jest dziennikarką, jednak nigdy nie zamykała się tylko w tej dziedzinie. Grała Monikę Ochman w serialu "M jak Miłość", a w zawodzie dziennikarki spełniała się w programie "Dzień Dobry TVN" z którym zakończyła współpracę po niemal 15 latach. Ciesząca się sympatią widzów Wendzikowska prywatnie wychowuje dwie córki: Kornelię i Antoninę.

Zobacz również: 

Anna Wendzikowska w zmysłowym wydaniu! Gwiazda uwodzi na wakacjach

Reklama

Anna Wendzikowska: Największa podróżniczka wśród celebrytek?

Anna Wendzikowska ćwiczy taniec na rurze! Co za ciało!

Anna Wendzikowska: Instagram

Anna Wendzikowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki Instagramowi. Tam regularnie publikuje posty i relacje. Głównym tematem materiałów są podróże, które są wielką pasją dziennikarki. Chętnie dzieli się także ona informacjami na temat jogi czy tańca na rurze - w nim także Anna Wendzikowska próbuje swoich sił, a kadrami również dzieli się na Instagramie.

Anna Wendzikowska na rurze

Kolejne zdjęcie na Instagramie Anny Wendzikowskiej przedstawia ją wyginającą się na rurze. Poza indealnie podkreśla wytrenowane ciało dziennikarki. Kobieta nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi ten sport! Post skomentowała słowami, które sugerują, że długo nie trenowała: "Długo się nie widzieliśmy, pole dance!".

Pod postem natychmiast zebrali się fani, którzy w pozytywny sposób komentują poczynania Wendzikowskiej: "Sensualna", "Pani tak potrafi?", "Co za figura.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy