Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 781
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włodzimierz Matuszak: Jego romans wywołał szok! Mógłby być jej ojcem

Wiek nie gra roli, gdy mówi się o prawdziwej miłości. Udowodnili to Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak, których połączyło głębokie uczucie. Aktor stracił głowę dla młodszej od niego o ponad 30 lat koleżanki po fachu. Dla niej rozstał się z żoną, przed którą długo ukrywał swój romans. Jak potoczyły się losy Włodzimierza Matuszaka i Karoliny Nolbrzak?

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak

Związek Włodzimierza Matuszaka i Karoliny Nolbrzak był wielkim zaskoczeniem dla wszystkich, którzy interesują się polskim show-biznesem.

Fakt, że aktor znany z roli proboszcza Antoniego w "Plebanii" znalazł szczęście u boku młodszej o 34 lata koleżanki po fachu, którą fani "Na Wspólnej" znają jako Magdę Żebrowską. Ich związek budził ogromne emocje nie tylko ze względu na dużą różnicę wieku pomiędzy kochankami, ale także przez fakt, że w czasie, gdy miłość aktorów kwitła, Matuszak związany był węzłem małżeńskim z inną kobietą.

Reklama

Początki związku Włodzimierza Matuszaka i Karoliny Nolbrzak

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak poznali się na planie serialu "Plebania". Podczas gdy aktor tkwił w nieudanym związku, jego przyszła ukochana walczyła o lepszą przyszłość dla swojego synka Kuby. Kiedy przyszedł on na świat, Nolbrzak dopiero zaczynała swoją przygodę z aktorstwem. Nie chcąc rezygnować z marzeń, zdecydowała, że chłopiec przez pewien czas będzie mieszkał z dziadkami. To pozwoliło jej na zdobycie doświadczenia w upragnionym zawodzie.


Po pewnym czasie Nolbrzak udało się wejść do świata show-biznesu. Jednak kiedy na jej drodze stanął Włodzimierz Matuszak, nikt nie wróżył im świetlanej przyszłości. Aktor był doświadczony, a jego córka jest starsza od Karoliny o osiem lat! 

Pewnego dnia, po wielu szczerych rozmowach i kilku spotkaniach poza planem, doszli po prostu do wniosku, że powinni dać sobie szansę i spróbować razem ułożyć sobie życie. Karolina podjęła się reżyserii widowiska "Kaczo" w Teatrze Kamienica, którego premierą Włodzimierz Matuszak rozpoczął obchody 35-lecia pracy artystycznej. Później wyreżyserowała w skarżyskim Centrum Kultury sztukę "Monster Chef" według własnego projektu, w której główną rolę także zagrał jej partner.

Romans Włodzimierza Matuszaka i Karoliny Nolbrzak cieszył się sporym zainteresowaniem mediów. Mówiło o nim wiele osób z otoczenia aktorskiej pary. Jako ostatnia o związku swojego męża dowiedziała się żona aktora, którą ten zostawił w Niemczech, gdy sam wrócił do Polski.

W końcu Matuszak zdecydował się na rozwód.

Zobacz też: Ewelina Serafin: Zasłynęła jako ukochana Marka Mostowiaka. Co dziś słychać u Kasi z "M jak miłość"?

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak planowali ślub?

Ich miłość kwitła. Choć niechętnie pojawiali się na branżowych imprezach i rzadko dzielili się informacjami ze swojego prywatnego życia, wiadomo było, że łączące ich uczucie jest wyjątkowe. W pewnym momencie w mediach pojawiła się informacja, że aktorska para planuje stanąć na ślubnym kobiercu. 

Okazało się jednak, że były to jedynie plotki, które szybko zdementowali bliscy aktorskiej pary.

To jednak wcale nie oznaczało, że w ich związku pojawił się kryzys! Zakochani cieszyli się miłością, a ślub najwyraźniej wcale nie był im potrzebny do tego, by tworzyć szczęśliwą rodzinę. 

W mediach plotkarskich pojawiła się informacja o tym, że syn Karoliny Nolbrzak wprowadził się do domu aktorskiej pary i po pewnym czasie udało mu się zbudować bliską relację z Włodzimierzem Matuszakiem.

Zobacz też: Blake Lively zmienia zawód? Aktorka współpracuje z Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy