Reklama

Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Blake Lively zmienia zawód? Aktorka współpracuje z Taylor Swift

Od lat odnosi sukcesy jako aktorka, a teraz postanowiła sprawdzić się po drugiej stronie kamery. Pierwszym reżyserskim dziełem Blake Lively jest teledysk do utworu Taylor Swift "I Bet You Think About Me (Taylor's Version)". Aktorka i piosenkarka razem napisały scenariusz do tego klipu.

Nie tylko "Plotkara"

Blake Lively zdobyła sławę między innymi dzięki roli w serialu "Plotkara". Niedawno aktorka cieszyła się z tego, że jej mąż Ryan Reynolds robi sobie krótką przerwę od grania w filmach, by więcej czasu spędzić z rodziną, a przede wszystkim z ich trzema córkami - najstarsza z nich ma siedem lat, a najmłodsza dwa. Okazuje się, że gdy jej mąż będzie więcej czasu spędzał w domu, Lively zamierza rozwijać się zawodowo i sprawdzać w innych dziedzinach niż aktorstwo.

Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiła. Jak zdradziła w swoich social mediach, niebawem będzie miał premierę jej reżyserski debiut, którym jest najnowszy teledysk do utworu "I Bet You Think About Me (Taylor's Version)" Taylor Swift. Lively opublikowała na Twitterze tylko zwiastun nowego klipu, a więcej o tej współpracy napisała na Instagramie sama Swift. "Niespodzianka! Nowy teledysk będzie miał premierę jutro o 10 rano! W końcu zaczęłam pracować z genialną, odważną i niesamowicie zabawną Blake Lively przy jej reżyserskim debiucie. Dołącz do nas, gdy wznosimy toast, będzie gorąco" - napisała piosenkarka.

Reklama

Współpraca i przyjaźń

W zwiastunie widać piękny tort przecięty dwiema czerwonymi liniami, w który wbija się damska dłoń i wyrywa spory kawałek ciasta, odsłaniając jego czerwone wnętrze. Jak się dowiadujemy z zapowiedzi, Swift i Lively są także autorkami scenariusza do teledysku. Ich zawodowe spotkanie nie jest przypadkowe. Jak donosi "US Weekly", piosenkarka przyjaźni się z aktorką i jej mężem co najmniej od 2015 roku.

Blake Lively po urodzeniu w 2019 roku trzeciej córeczki Betty pojawiła się w filmie "Sekcja rytmiczna" Reeda Morano, gdzie zagrała kobietę uzależnioną od narkotyków i poszukującą zemsty za śmierć rodziny. Aktorka jest także w obsadzie komedii romantycznej "Making of", gdzie partnerują jej Diane Keaton i Richard Gere. Zdjęcia do tej produkcji zostały przełożone o kilka miesięcy z powodu pandemii. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy