Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 627
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

Pamiętacie Irkę Tosiek z "Plebanii" i wcielającą się w nią Małgorzatę Teodorską? Aktorka, o której słuch zaginął po zakończeniu zdjęć do serialu, właśnie przypomniała o sobie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem...

Niedługo po tym, jak władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu produkcji uwielbianej przez telewidzów "Plebanii", Małgorzata Teodorska przez 10 lat wcielająca się w Irkę Tosiek, wyjechała z Polski. Aktorka postanowiła ułożyć sobie życie z dala od show-biznesu. Dzięki milionerowi, z którym się związała, niczego jej do szczęścia nie brakowało. Mieszkała w luksusowym domu w Dubaju, robiła zakupy w ekskluzywnych butikach, wiodła życie księżniczki, a do jej obowiązków należało tylko... pięknie wyglądać.

Reklama

Niestety, związek z bogatym biznesmenem zakończył się po trzech latach. Zapomniana gwiazda "Plebanii" zdecydowała się opuścić Dubaj.

- Zrozumiałam, że nie jest to moje miejsce na ziemi. Spędziłam w Dubaju trochę czasu, jednak w Polsce nigdy nie zamknęłam za sobą furtki - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" tuż po przylocie z Emiratów Arabskich.

Po powrocie do kraju Małgorzata Teodorska założyła własny biznes - zaczęła prowadzić vlog poświęcony kosmetykom.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama