Reklama

"Plebania": Gwiazda serialu jest w ciąży. Pokazała piękne zdjęcia

Patrycja Szczepanowska znana jest m.in. z serialu "Plebania". Jeszcze kilka lat temu aktorka cieszyła się dużą popularnością, później niemal zniknęła z show-biznesu. Nadal gra, ale nie gości na ekranach tak często jak kiedyś. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie post, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na zdjęciach z ciążowej sesji zdjęciowej mogliśmy zobaczyć aktorkę eksponującą swój brzuch. 41-latka zdradziła, że zna już płeć dziecka, jednak nie zdecydowała się jej ujawnić.

Patrycja Szczepanowska zostanie mamą!

Patrycja Szczepanowska to aktorka telewizyjna i teatralna, która swoją rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w serialach "Plebania" oraz "Lokatorzy". Na co dzień występuje na deskach Teatru Old Timers Garage w Katowicach oraz Och-Teatru w Warszawie. Teraz 41-latka pochwaliła się w sieci szczęśliwą nowiną.

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie kadry, na których zobaczyliśmy, że jest w zaawansowanej ciąży. Patrycja zapozowała w jasnej sukni w kwiaty na tle ogrodu. Nie zdradziła, który to miesiąc, jednak spory ciążowy brzuch sugeruje, że rozwiązanie nastąpi już niebawem.

Reklama

"Plebania": Co słychać u Patrycji Szczepanowskiej?
 

Lawina gratulacji

Tak długo skrywana informacja o ciąży sprawiła, że fani aktorki byli bardzo zaskoczeni jej najnowszymi kadrami. Zdjęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie internautów, którzy obsypali 41-latkę mnóstwem komentarzy, w których gratulowali jej z powodu tej szczęśliwej nowiny. Niektórzy dopytywali o płeć dziecka, Patrycja Szczepanowska zdradziła, że ją zna, jednak nie zdecydowała się na jej ujawnienie.

"Gratulacje! Teraz to dopiero będzie życie na maxa", "Ale pięknie wyglądasz, gratuluje", "Gratulacje!", "Ale niespodzianka! Gratulacje ogromne!", "Gratulacje Pani Patrycjo! Przed Panią jedna z najważniejszych życiowych ról!", "Wspaniała nowina! Gratulacje" - pisali internauci. 

Autor: Konrad Lubaszewski

Gwiazda serialu "13 powodów" dokonała coming outu. "Nie jestem już zainteresowana graniem męskich bohaterów"

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje