Player.pl: Seriale
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klara": Serial na podstawie powieści Izabeli Kuny już w przygotowaniu. W obsadzie plejada gwiazd

Player.pl rozpoczął zdjęcia do serialu "Klara" - adaptacji powieści Izabeli Kuny. W roli głównej zobaczymy samą autorkę. Na ekranie towarzyszyć jej będzie plejada gwiazd: Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Iwona Bielska, Eryk Kulm i inni. O czym opowie produkcja?

"Klara": Fabuła serialu

"Klara" zapowiadana jest jako słodko-gorzka komedia obyczajowa, opowiadająca o losach 40-letniej singielki, poszukującej miłości. Serial będzie adaptacją dwóch powieści Izabeli Kuny - wydanej w 2010 roku "Klary" oraz kontynuacji z 2021 roku, "Klara jedzie na pogrzeb". 

Prawa do serialu nabył Player.pl.

"Tytułowa Klara to dziewczyna, jakich wiele mijamy każdego dnia na ulicy, w sklepie czy na siłowni. Czterdzieste urodziny ma już za sobą. Podobnie jak małżeństwo i pewność, że po "i żyli długo, i szczęśliwie" jest ciąg dalszy, niekoniecznie z happy endem. Klara ma też toksyczną i wszystkowiedzącą matkę, nieobecnego ojca, kota reproduktora oraz... problemy jak wszyscy. Ma też wiarę. Naiwną wiarę w to, że i na nią czeka spełnienie marzeń. Od kilkunastu lat jej serce bije i wariuje dla Aleksa - niezbyt urodziwego prawnika, który ma jedną wadę - żonę! Serce jednak nie sługa... Na szczęście są jeszcze wspomagacze... I ten największy skarb - przyjaciele! Prawdziwi, sztuk dwie - Wronka i Wojtek. Idealna ekipa do umierania i odradzania się na nowo" - brzmi opis nowego serialu Playera.

Reklama

Plejada gwiazd w obsadzie

Za reżyserię obrazu odpowiada Łukasz Jaworski, za zdjęcia Paweł Flis. W roli głównej zobaczymy autorkę powieści - Izabelę Kuna, która przy projekcie pełni również funkcję producentki kreatywnej. W obsadzie serialu znaleźli się także: Katarzyna Warnke, Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk, Iwona Bielska, Eryk Kulm, Andrzej Konopka, Janusz Chabior oraz Marian Dziędziel. 

"Klara" to serial autorstwa Marka Modzelewskiego (odpowiedzialnego wcześniej za scenariusz do obu części "Teściów") rozwijany we współpracy z działem produkcji fabularnej TVN Warner Bros. Discovery.

Prace na planie produkcji realizowane są w Sopocie oraz Warszawie i mają potrwać do końca sierpnia. Premiera "Klary" zapowiadana jest na 2024 rok.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Kuna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy