Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10295
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaręczyny z tajemnicą w tle

W związku Anny (Agnieszka Włodarczyk) i Pawła (Mikołaj Krawczyk) zapanowała sielanka. Jednak jest pewien sekret, który Anna skrywa przed ukochanym...

Anna pojawiła się w życiu Pawła w momencie, kiedy cierpiał po odejściu Marysi (Aneta Zając) i bardzo potrzebował bliskiej osoby. Pomogła mu zapomnieć o zawiedzionej miłości, a potem zajęła miejsce u jego boku. Od początku związek Anny i Pawła był namiętny i wybuchowy, ale szybko zdecydowali się razem zamieszkać. Wspólnie przeszli przez trudny okres choroby Mariusza (Mariusz Bąkowski) – Bilewska bardzo wspierała młodszego brata Pawła, rozśmieszała go, kiedy był załamany i dodawała otuchy.

Reklama

Wierzyła, że Mariusz pokona białaczkę i tak też się stało. Pokazała również, jak bardzo kocha Pawła, kiedy własnym ciałem zasłoniła go przed Manuelem (Wojciech Medyński), który chciał Krzyżanowskiego zabić. Ania została wtedy ciężko ranna i ledwo przeżyła. Przypomnijmy, że Manuel trafił do więzienia za próbę gwałtu na byłej żonie Pawła - Marysi. Teraz mści się na tych, przez których znalazł się za kratkami. Na szczęście Krzyżanowski został ocalony, a dramatyczne wydarzenia znalazły swój szczęśliwy finał w postaci zaręczyn Anny i Pawła. Mężczyzna zdał sobie sprawę, iż Bilewska jest kobietą jego życia i że chce się z nią związać na zawsze. Wydawać by się mogło, że już nic nie zaszkodzi miłości Ani i Pawła. Lecz w tym związku jest poważna rysa: to skrywany przez Annę prawdziwy powód wyjazdu Marysi do Berlina, czyli ciąża... z Pawłem!

Dziewczyna dowiedziała się przypadkiem od Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), że to Paweł jest ojcem dziecka Marysi. Kinga chciała to powiedzieć Krzyżanowskiemu, ale stało się inaczej. O ironio, kiedy Paweł oświadcza się ukochanej, w tym samym czasie w Berlinie, w dość dramatycznych okolicznościach, Marysia rodzi śliczną córeczkę - Julię. Marysia nie chce dopuścić do tego, aby Paweł dowiedział się o istnieniu małej. Niestety, stanie się inaczej... Tyle że Krzyżanowski nie będzie świadomy, iż Julka jest jego córką. Z kolei Anna, która o tym wie, zrobi wszystko, by ukochany nigdy nie poznał prawdy. Jak daleko posunie się w walce o niego? I co się stanie, jeśli Paweł zorientuje się, że ma dziecko?

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje